Povezane vesti

Krstinja Todorović smršala 90 kilograma: „Ne izgledam kako sam zamislia“

Krstinja Todorović smršala 90 kilograma: „Ne izgledam kako sam zamislia“

Nova 20.10.2022
Pevačica je uspela da smrša čak 90 kilograma, te doživi potpunu transformaciju. Krstinju Todorović smo upoznali u „Zvezdama Granda“, gde su joj mnogi zamerili višak kilograma. Ona je u međuvremenu operisala želudac i uspela da skine 90… »
Moram da odmorim od brzog mršavljenja! Krstinja izgubila 90 kg, a i dalje joj višak kila pravi problem - Zaslužila sam!

Moram da odmorim od brzog mršavljenja! Krstinja izgubila 90 kg, a i dalje joj višak kila pravi problem - Zaslužila sam!

Mondo 20.10.2022
Krstinja Todorović je priznala šta je "muči" nakon što je za kratak period smršala oko 90 kilograma. Krstinja Todorović je priznala šta je "muči" nakon što je za kratak period smršala oko 90 kilograma. Pevačica Krstinja Todorović, nekada, a… »
"Kilogrami mi prave problem" Krstinja izgubila skoro 90 KG, a sad je ovo muči, rešila da odmori

"Kilogrami mi prave problem" Krstinja izgubila skoro 90 KG, a sad je ovo muči, rešila da odmori

Kurir 20.10.2022
Kada se pevačica Krstinja Matanović tokom učešća u "Zvezdama Granda" odlučila da ode pod nož i reši se viška kilograma. Nakon što je izgubila skoro 90 kilograma, u dogovoru sa Sašom Popovićem Krstinja je otišla i na intervenciju uklanjanja… »

Vesti dana »