Povezane vesti

Nastaviću tamo gde je, posle mamine smrti, tata nastavio! Ognjen (21), sin nastradalog Saše Kostadinovića odlučan: Ne dam…

Nastaviću tamo gde je, posle mamine smrti, tata nastavio! Ognjen (21), sin nastradalog Saše Kostadinovića odlučan: Ne dam…

Kurir 20.10.2022
Dan posle teške saobraćajne nesreće u kojoj je poginuo Saša Kostadinović, master agronomije i samohrani otac tri sina, meštani Batočine, kao i porodica, i dalje su u šoku i neverici. U dvorištu kuće u Kralja Petra Prvog sede Vidosava, Sašina… »
"Ostaše deca siročići" Tast i tašta nastradalog Saše ne znaju kako će dalje: Želeo je samo da mu sinovi budu zdravi i…

"Ostaše deca siročići" Tast i tašta nastradalog Saše ne znaju kako će dalje: Želeo je samo da mu sinovi budu zdravi i…

Kurir 20.10.2022
Pre pet godina tragično smo izgubili našu mezimicu, moju ćerku Aleksandru, iza sebe je ostavila tri maloletna sina o kojima smo brinuli supruga i ja, kao i prija, ali pre svega Saša koji je bio otac za primer. Toliko mi je teško zbog ovoga što nas… »
"Izgubila sam celu porodicu": Majka poginulog Saše, oca troje dece, ostala i bez muža, ćerke i snaje

"Izgubila sam celu porodicu": Majka poginulog Saše, oca troje dece, ostala i bez muža, ćerke i snaje

Telegraf 20.10.2022
Bolne reči majka Vide iz Batočine čiji je sin stradao u stravičnoj nesreći ispred kuće. U porodičnoj kući u Batočini u kojoj je živeo Aleksandar Saša Kostadinović (51), samohrani otac tri dečaka koji je juče stradao u stravičnoj… »
"Ostala sam bez ćerke i muža, sada nema ni mog Saše, izgubila sam celu porodicu": Bolne reči majka Vide iz Batočine čiji…

"Ostala sam bez ćerke i muža, sada nema ni mog Saše, izgubila sam celu porodicu": Bolne reči majka Vide iz Batočine čiji…

Blic 20.10.2022
U porodičnoj kući u Batočini u kojoj je živeo Aleksandar Saša Kostadinović (51), samohrani otac tri dečaka, a koji je juče stradao u stravičnoj saobraćajnoj nesreći, prisutni su samo tuga, jecaji i suze. Nema ko u opštini ne žali za ovim… »
Tuga! Majka nastradalog Saše guši se u jecajima: Šta sam ja Bogu skrivila da izgubim ćerku, muža, a sada ostadoh i bez…

Tuga! Majka nastradalog Saše guši se u jecajima: Šta sam ja Bogu skrivila da izgubim ćerku, muža, a sada ostadoh i bez…

Kurir 20.10.2022
Porodice Kostadinović i Petrović u dvorištu kuće u Kralja Petra Prvog u Batočini sede i oplakuju tragično nastradalog Sašu. Majka Vidosava kroz suze kaže: - Izgubila sam ćerku, muža, a sad i sina. Šta sam Bogu skrivila da me ovakva sudbina… »
"Automobil je Sašu odbacio 50 metara, Telo je nekoliko sati stajalo tu, maltene na pragu kuće": Novi detalji stravične…

"Automobil je Sašu odbacio 50 metara, Telo je nekoliko sati stajalo tu, maltene na pragu kuće": Novi detalji stravične…

Blic 20.10.2022
Aleksandar Saša Kostadinović (51) iz Batočine, samohrani otac tri sina, poginuo je ispred kućnog praga. Njega je juče ujutru, dok je pripremao auto da krene u Kragujevac na posao, velikim brzinom udario drugi automobil, i nosio ga preko 50 metara… »
Zla kob poginulog Saše iz Batočine: Žena mu je umrla od srca, sestra u udesu, otac u požaru, trojica sinova ostadoše samo…

Zla kob poginulog Saše iz Batočine: Žena mu je umrla od srca, sestra u udesu, otac u požaru, trojica sinova ostadoše samo…

Blic 19.10.2022
Saša Kostadinović (51), samohrani otac tri sina, poginuo je jutros u centru Batočine ispred svoje kuće u trenutku kada je polazio na posao. Njegovom smrću zapečaćena je tužna sudbina ove porodice, a Sašina majka ostala je sama sa trojicom… »

Vesti dana »