Povezane vesti

Dritan se popne na ta peć i maše prstom, sestra ga oblači: Džihan Abazović izneo hit detalje o bratu, ali i partnerki…

Dritan se popne na ta peć i maše prstom, sestra ga oblači: Džihan Abazović izneo hit detalje o bratu, ali i partnerki…

Kurir 20.10.2022
Dr Džihan Abazović, stariji brat crnogorskog premijera Dritana Abazovića, iako je u svetu medicine odavno poznato ime, u žižu javnosti ipak je dospeo tek kada je Abazović junior sa svojim pokretom Ura ostvario zapažen rezultat na izborima u Crnoj… »
Brat Dritana Abazovića o odnosu s partnerkom Ane Brnabić: Milicu Đurić znam sa fakulteta, hteo sam da imam iskusnog mlađeg…

Brat Dritana Abazovića o odnosu s partnerkom Ane Brnabić: Milicu Đurić znam sa fakulteta, hteo sam da imam iskusnog mlađeg…

Danas 20.10.2022
Džihan Abazović, odlučio je da za Nedeljnik prvi put otvoreno odgovori na sva pitanja koja su se postavljala u javnosti kada je reč o bolnici BioCell. Odgovorio je na mnoga kontroverzna pitanja koja su se javila nakon otvaranja bolnice, od toga ko je… »
Brat Dritana Abazovića prvi put o odnosu s Milicom Đurđić, partnerkom Ane Brnabić

Brat Dritana Abazovića prvi put o odnosu s Milicom Đurđić, partnerkom Ane Brnabić

Nova 20.10.2022
Dr Džihan Abazović, odlučio je da za Nedeljnik prvi put otvoreno odgovori na sva pitanja koja su se postavljala u javnosti kada je reč o bolnici BioCell. Odgovorio je na mnoga kontroverzne pitanja koja su se javila nakon otvaranja bolnice, od toga ko… »

Vesti dana »