Povezane vesti

Ko je kriv za eksploziju na krimskom mostu?! Moskva optužila Kijev, a sada se oglasio Zelenski - Ovo je njegov odgovor!

Ko je kriv za eksploziju na krimskom mostu?! Moskva optužila Kijev, a sada se oglasio Zelenski - Ovo je njegov odgovor!

Mondo 20.10.2022
Moskva tvrdi da je napad na Krimski most bio "teroristički napad". Moskva tvrdi da je napad na Krimski most bio "teroristički napad". Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski negirao je da je "naredio" bombardovanje Krimskog mosta ranije ovog meseca… »
Zelenski: Kijev nije naredio napad na Krimski most; Rusija napada namerno ukrajinske elektrane

Zelenski: Kijev nije naredio napad na Krimski most; Rusija napada namerno ukrajinske elektrane

RTV 20.10.2022
KIJEV - Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da, koliko je on upoznat, Kijev nije naredio teroristički napad na Krimski most. "Definitivno nismo naručili tako nešto, koliko ja znam", rekao je Zelenski u intervjuu za kanadsku TV… »
Zelenski: "Kijev nije naredio napad na Krimski most, koliko ja znam"

Zelenski: "Kijev nije naredio napad na Krimski most, koliko ja znam"

Telegraf 20.10.2022
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je ranije da ukrajinske specijalne službe stoje iza napada koji je oštetio Krimski most. Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da, koliko je on upoznat, Kijev nije naredio teroristički napad na… »
Zelenski: Koliko znam, Kijev nije naredio napad na Krimski most

Zelenski: Koliko znam, Kijev nije naredio napad na Krimski most

Vesti online 20.10.2022
Predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski izjavio je da, koliko on zna, Kijev nije naredio da se izvrši teroristički napad na Krimski most. – Koliko ja znam, definitivno nismo naredili ništa slično – rekao je Zelenski za kanadsku televiziju CTV… »
Zelenski: Koliko znam, Kijev nije naredio napad na Krimski most

Zelenski: Koliko znam, Kijev nije naredio napad na Krimski most

N1 Info 20.10.2022
Predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski izjavio je da, koliko on zna, Kijev nije naredio da se izvrši teroristički napad na Krimski most. „Koliko ja znam, definitivno nismo naredili ništa slično“, rekao je Zelenski za kanadsku televiziju CTV… »

Vesti dana »