Povezane vesti

Navaljni tvrdi da ga čeka još jedan slučaj za ‘promociju terorizma’

Navaljni tvrdi da ga čeka još jedan slučaj za ‘promociju terorizma’

Al Jazeera 21.10.2022
Zatvoreni ruski opozicijski čelnik rekao je da njegovi advokati procjenjuju da bi mu kazna mogla narasti na ukupno oko 30 godina. Zatvoreni ruski opozicijski čelnik Aleksej Navaljni rekao je da su vlasti pokrenule novi krivični slučaj protiv njega… »
Navaljni: "Ja sam genije podzemlja, sad će da me gone zbog terorizma i ekstremizma"

Navaljni: "Ja sam genije podzemlja, sad će da me gone zbog terorizma i ekstremizma"

Telegraf 21.10.2022
Navaljni već služi zatvorsku kaznu od 11 i po godina. Ruski opozicionar Aleksej Navaljni, koji se nalazi u zatvoru, tvrdi da su vlasti pokrenule novi krivični postupak protiv njega zbog promovisanja terorizma i ekstremizma. Navaljni već služi… »
Navaljni tvrdi da su protiv njega pokrenute nove optužbe koje nose 30 godina zatvora

Navaljni tvrdi da su protiv njega pokrenute nove optužbe koje nose 30 godina zatvora

Danas 20.10.2022
Zatvoreni ruski opozicionar Aleksej Navaljni izjavio je danas da su protiv njega pokrenute nove krivične optužbe za „promociju terorizma“, „poziv na ekstremizam“, „finansiranje ekstremističkih aktivnosti“ i „rehabilitacija nacizma“, za… »

Vesti dana »