Povezane vesti
Srbija među potpisnicima deklaracije o neopravdanoj vojnoj invaziji Rusije
SEEbiz 21.10.2022
BEOGRAD - Srbija odbija uvesti sankcije Rusiji no pridružila se ostalim podunavskim zemljama u zajedničkoj osudi "neopravdane vojne invazije na Ukrajinu”. U slovačkom gradu Košicama održan je godišnji forum 14 zemalja kroz koje prolazi rijeka Dunav ili… »
Jonsko-jadranski plinovod kao mogući spas od ruskog utjecaja
Al Jazeera 21.10.2022
Intenzivirat ćemo napore u smanjenju ovisnosti o ruskim fosilnim gorivima pomoću diverzifikacije izvora energenata i dobavnih pravaca, poručili su šefovi diplomatija 14 podunavskih zemalja. Ukupno 14 zemalja smještenih u slivu Dunava navelo je u… »
Hrvatska želi širiti LNG, a možda i graditi Jonsko-jadranski plinovod
SEEbiz 21.10.2022
ZAGREB - Četrnaest zemalja smještenih u području rijeke Dunava navelo je u zajedničkoj deklaraciji da će “intenzivirati napore” u smanjenju ovisnosti o energentima iz Rusije, a Hrvatska to namjerava učiniti povećanjem kapaciteta LNG terminala na otoku… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust: Danas veoma toplo, temperatura do 38 stepeni
Beta pre 5 satijoš 5 povezanih

Tramp: U prva dva minuta sastanka s Putinom, znaću da li se može postići dogovor ili ne
Danas pre 10 satijoš 5 povezanih

Protest zborova sa Zvezdare: Blokirana raskrsnica Bulevara kralja Aleksandra i Batutove
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

(Video) "ruke čiste, a savest mirna": U jeku političke krize Dodik bere borovnice na Jahorini sa patrijarhom Porfirijem
Blic pre 6 satijoš 1 povezana