Povezane vesti

Vujačić posle gola: Pogađao sam i na treningu pre meča

Vujačić posle gola: Pogađao sam i na treningu pre meča

Sport klub 21.10.2022
Strelac pobedonosnog gola za Partizan u trijumfu nad Napretkom (1:0) u zaostalom meču petog kola Superlige, Igor Vujačić, poručio je da je mrežu pogođao i na poslednjem treningu pre utakmice, kao i da pokazao da zna da postigne gol i nogom i da se… »
Ženo, ovaj gol je za tebe! Štoper Partizana godišnjicu slavio u Humskoj: Ako mi daju slobodan udarac...

Ženo, ovaj gol je za tebe! Štoper Partizana godišnjicu slavio u Humskoj: Ako mi daju slobodan udarac...

Mondo 21.10.2022
Štoper Partizana čestitao supruzi godišnjicu golom protiv Napretka. Štoper Partizana čestitao supruzi godišnjicu golom protiv Napretka. Partizan je u četvrtak u zaostaloj utakmici 5. kola Superlige savladao Napredak (1:0) i to ne nimalo lako… »
"Ovo je za...": Partizanov heroj otkrio kome je posvetio gol protiv Napretka

"Ovo je za...": Partizanov heroj otkrio kome je posvetio gol protiv Napretka

Večernje novosti 21.10.2022
Strelac pobedonosnog gola za Partizan u trijumfu nad Napretkom (1:0), u zaostalom meču petog kola Superlige, Igor Vujačić poručio je da je mrežu pogađao i na poslednjem treningu pre utakmice, kao i da je pokazao da zna da postigne gol i nogom i da… »
Tek će biti ''hvatanja za glavu'', Vujačić će izvoditi i slobodnjake?!

Tek će biti ''hvatanja za glavu'', Vujačić će izvoditi i slobodnjake?!

Sportske.net 21.10.2022
Fudbaleri Partiuzana nastavili su i sinoć svoj pobednički pohod, a najnoviji trijumf ostvarili su protiv kruševačkog Napretka. Crno-beli su slavili sa 1:0, a jedini gol postigao je štoper Partizana Igor Vujačić, ali je udarcem glavom kao što to… »
Vujačić vratio Partizan na položaj tik iza Zvezde

Vujačić vratio Partizan na položaj tik iza Zvezde

Danas 20.10.2022
Pogotkom štopera, srpski viceprvak savladao Napredak u zaostalom meču 5. kola – 1:0 (1:0) i posle dugih 98 dana izbio na drugo mesto na tabeli Superlige Srbije. Partizan je već u prvom poluvremenu trasirao put ka pobedi, kada je poveo i imao… »

Vesti dana »