Povezane vesti

Prebio harmonikaša do smrti, A kaže da mu je udario par šamara! Nišlija se ovako branio pred sudom

Prebio harmonikaša do smrti, A kaže da mu je udario par šamara! Nišlija se ovako branio pred sudom

Kurir 21.10.2022
Otac sedmoro dece, A.S. iz Niša nije priznao da je prebio niškog harmonikaša Ferata Asanovića (68) koji je potom preminuo u bolnici. Ferat je nađen na ulici 4. maja ispred kafane oko 3.00 sata ujutru. Ležao je nepomično. Slučaj je prijavio… »
"Udario sam mu dva, tri šamara samo, ne znam odakle mu tolike povrede": Optuženi za smrtonosno prebijanje harmonikaša negira…

"Udario sam mu dva, tri šamara samo, ne znam odakle mu tolike povrede": Optuženi za smrtonosno prebijanje harmonikaša negira…

Blic 21.10.2022
“Čoveka nisam ubio ja. Udario sam mu samo dva ili tri samara. Kada sam odlazio iz kafane sedeo je na stolici. Meni nije jasno zašto su ljudi iz kafane kada su izašli i je zaključali je, prošli pored njega a da mu ne ukažu pomoć. Da su mu pružili… »
Sramna odbrana optuženog za ubistvo harmonikaša iz Niša: "Šamarao sam ga, osoblje iz kafane je krivo za smrt"

Sramna odbrana optuženog za ubistvo harmonikaša iz Niša: "Šamarao sam ga, osoblje iz kafane je krivo za smrt"

Telegraf 21.10.2022
Selimović za Asanovićevu smrt optužio osoblje kafane koje, kako je isticao, nije pozvalo Hitnu pomoć što bi harmonikašu spasilo život. Aleksandar Selimović (35) optužen da je 3. maja ove godine naneo smrtonosne povrede harmonikašu Feratu… »
"Blic" otkriva detalje optužnice za ubistvo harmonikaša: Ubio čoveka od batina jer mu je svirao po jednu strofu umesto celu…

"Blic" otkriva detalje optužnice za ubistvo harmonikaša: Ubio čoveka od batina jer mu je svirao po jednu strofu umesto celu…

Blic 20.10.2022
Aleksandar Selimović (35) iz Gornjeg Matejevca koji je optužen da je 3.maja ove godine pretukao harmonikaša Ferata Asanovića (68) i naneo mu teške telesne povrede zbog kojih je preminuo, kobne večeri, prema navodima optužnice, započeo je… »

Vesti dana »