Povezane vesti

Sutra ističe zakonski rok da CIK proglasi rezultate izbora

Sutra ističe zakonski rok da CIK proglasi rezultate izbora

Politika 21.10.2022
BANjALUKA - Lider SNSD i kandidat za predsednika Republike Srpske Milorad Dodik poručio je danas da je njegova pobeda na Opštim izborima u BiH neupitna. On je rekao da sutra ističe rok CIK-u BiH da proglasi preliminarne rezultate koji su po pravilu i… »
Na ime novog predsednika Srpske čekamo i dalje: CIK će sutra saopštiti rezultate izbora u BiH

Na ime novog predsednika Srpske čekamo i dalje: CIK će sutra saopštiti rezultate izbora u BiH

Blic 21.10.2022
Kako se saznaje Centralna izborna komisija BiH (CIK) sutra će saopštiti rezultate opštih izbora održanih 2. oktobra za sve nivoe vlasti, osim za predsednika i potpredsednike Republike Srpske. Na utvrđene rezultate biće moguća žalba, kako bi ostalo… »
Dodik najavio neformalni referendum u RS o sankcijama Rusiji i pristupanju EU

Dodik najavio neformalni referendum u RS o sankcijama Rusiji i pristupanju EU

N1 Info 21.10.2022
Srpski član Predsedništva BiH i lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik najavio je da će svim punoletnim osobama u Republici Srpskoj (RS) poslati upite na kućne adrese o sankcijama Rusiji i pristupanju Evropskoj uniji i tražiti… »
Dodik najavio zakon koji će Republici Srpskoj omogućiti da sama organizuje izbore

Dodik najavio zakon koji će Republici Srpskoj omogućiti da sama organizuje izbore

Novi magazin 21.10.2022
Odlazeći srpski član Predsedništva BiH i lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik danas je najavio mogućnost donošenja zakona koji bi Republici Srpskoj omogućio da sama sprovodi izbore na svojoj teritoriji. "Napravićemo izbore… »
Dodik: Moja izborna pobeda neupitna, miting u utorak

Dodik: Moja izborna pobeda neupitna, miting u utorak

RTV 21.10.2022
BANJALUKA - Lider SNSD i kandidat za predsednika Republike Srpske Milorad Dodik poručio je danas da je njegova pobeda na Opštim izborima u BiH neupitna. On je rekao da sutra ističe rok CIK-u BiH da proglasi preliminarne rezultate koji su po pravilu i… »
"Ako je neko krao u moje ime, neka mene prvu kazne!" Trivićeva najavljuje novi protest ako Tužilaštvo BiH odbije prijavu…

"Ako je neko krao u moje ime, neka mene prvu kazne!" Trivićeva najavljuje novi protest ako Tužilaštvo BiH odbije prijavu…

Blic 21.10.2022
Prebrojavanje glasova sa izbora za predsednika Republike Srpske i dalje traje, ali na njemu se ne mogu utvrditi sve nepravilnosti tokom izbornog procesa, rekla je za Euronjuz Srbija kandidatkinja za predsednika i potpredsednica Partije demokratskog… »
Opasne posledice postizbornih kalkulacija u BiH: CIK odugovlačenjem uvlači Srpsku u haos

Opasne posledice postizbornih kalkulacija u BiH: CIK odugovlačenjem uvlači Srpsku u haos

Večernje novosti 21.10.2022
DOK s nestrpljenjem politički faktori Srpske čekaju 22. oktobar, kada bi po najavama iz Centralne izborne komisije BiH trebalo da budu objavljeni rezultati novog prebrojavanja, iz Saveza nezavisnih socijaldemokrata i od predsednika ove partije Milorada… »

Vesti dana »