Povezane vesti

"Zovu me u Zvezdu!": Rikardo Gomeš otkrio kako izgleda kada ga na ulici sretnu navijači večitog rivala

"Zovu me u Zvezdu!": Rikardo Gomeš otkrio kako izgleda kada ga na ulici sretnu navijači večitog rivala

Večernje novosti 21.10.2022
FUDBALER Partizana Rikardo Gomeš igra odlično i ove sezone. On je otkrio da ga veoma cene navijači Crvene zvezde, ali jasno im je stavio do znanja da nikada ne bi obukao crveno-beli dres. FOTO: M. Vukadinović Igrač sa Zelenortskih Ostrva je u emisiji… »
Zvezdaši cene Rikarda, neki ga i zovu u Zvezdu, ali...

Zvezdaši cene Rikarda, neki ga i zovu u Zvezdu, ali...

Sportske.net 21.10.2022
Najbolji strelac Partizana Rikardo Gomeš i ove sezone igra odlično, opet redovno daje golove i navijači Partizana mogu da bude prezadovoljni njegovim učinkom, od povratka u Humsku. Ali, u emisiji Igora Miklje '' Sportlight'', Rikardo je otkrio da ga… »
Rikarda navijači zvezde zovu u njihov klub: On imao brutalan odgovor! (video)

Rikarda navijači zvezde zovu u njihov klub: On imao brutalan odgovor! (video)

Hot sport 21.10.2022
Neće se desiti! Rikardo Gomeš dominira u Mozzart Bet Superligi Srbije već drugu godinu zaredom. Takođe, odličan je i u evropskim utakmicama. Logično, privlači dosta pažnje. Prema njegovom priznanju prilaze mu i navijači najvećeg rivala… »
Zovu me Da pređem u crvenu zvezdu! Partizanov napadač o navijačima crveno-belih: Prilaze mi, to je dobro!

Zovu me Da pređem u crvenu zvezdu! Partizanov napadač o navijačima crveno-belih: Prilaze mi, to je dobro!

Mondo 21.10.2022
Partizanov golgeter prepričao je kako izgledaju njegovi susreti sa navijačima Crvene zvezde. Partizanov golgeter prepričao je kako izgledaju njegovi susreti sa navijačima Crvene zvezde Partizanov napadač Rikardo Gomeš (30) priznao je gostujući u… »

Vesti dana »