Povezane vesti

Eskobar: Nema rokova za dogovor, priča o 24. februaru – apsolutno netačna

Eskobar: Nema rokova za dogovor, priča o 24. februaru – apsolutno netačna

N1 Info 21.10.2022
Specijalni izaslanik SAD za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar u intervjuu za RTS-a rekao je da nema rokova za dogovor Beograda i Prištine. Nije mi poznato da evropski predlog zahteva hitno rešenje u roku od nekoliko nedelja, ali svakako zahteva veoma brz… »
Eskobar: Nema nikakvih pritisaka, rokova i ultimatuma, ali...

Eskobar: Nema nikakvih pritisaka, rokova i ultimatuma, ali...

Sputnik 21.10.2022
Specijalni izaslanik Sjedinjenih Američkih Država za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar izjavio je da SAD podržavaju francusko-nemački predlog, ali da nema nikakvih rokova za dogovor Beograda i Prištine. „Ne znam odakle je to poteklo, ali nema… »
Izaslanik SAD kaže da nema roka Srbiji i Kosovu za evropski plan

Izaslanik SAD kaže da nema roka Srbiji i Kosovu za evropski plan

Slobodna Evropa 21.10.2022
Gabrijel Eskobar (Gabriel Escobar), specijalni izaslanik Sjedinjenih Američkih Država (SAD) za Zapadni Balkan, izjavio je da nije postavljen rok po pitanju evropskog predloga za normalizaciju odnosa Srbije i Kosova. On je 21. oktobra za Radio-televiziju… »
Eskobar: Nema rokova za dogovor Beograda i Prištine, ali radimo na ubrzavanju

Eskobar: Nema rokova za dogovor Beograda i Prištine, ali radimo na ubrzavanju

Nova 21.10.2022
Specijalni izaslanik SAD za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar u intervjuu za RTS-a rekao je da nema rokova za dogovor Beograda i Prištine. Nije mi poznato da evropski predlog zahteva hitno rešenje u roku od nekoliko nedelja, ali svakako zahteva veoma brz… »

Vesti dana »