Povezane vesti

"Volim dalilu i stvarno mi fali": Filip Car šokirao nakon skandala: "Obećavam da ću je čuvati, hvala Husi i Emini"

"Volim dalilu i stvarno mi fali": Filip Car šokirao nakon skandala: "Obećavam da ću je čuvati, hvala Husi i Emini"

Blic 22.10.2022
Bivši ljubavnici, Dalila Dragojević i Filip Car napravili su opšti haos na društvenim mrežama, kad je ona objavila da ju je bivši dečko sa skrivenog broja zvao nekoliko puta, a onda obelodanila i poruke. Filip Car na ovo nije hteo da joj ostane… »
Dalila Dragojević objavila sve poruke koje je dobijala od Cara!

Dalila Dragojević objavila sve poruke koje je dobijala od Cara!

Svet plus 22.10.2022
Od ljubavi do mržnje je tako malo... Dalila Dragojević je objavila sve poruke koje je dobijala od Filipa Cara i tvrdi da je on uznemirava i da treba da se leči. Rat bivših ljubavnika Filipa Cara i Dalile Dragojević dosegao je ozbiljne razmere… »
(Foto) skandal! Dalila prijavljuje Filipa Cara policiji Objavila dokaze uznemiravanja: "Svakog jutra to radi, mislila sam da…

(Foto) skandal! Dalila prijavljuje Filipa Cara policiji Objavila dokaze uznemiravanja: "Svakog jutra to radi, mislila sam da…

Blic 22.10.2022
Dalila Dragojević otkrila je da je uzmenirava privatni broj, a za te pozive optužila je Filipa Cara, bivšeg dečka. Naime, Dalila je podelila fotografiju na kojoj se vidi da je nepoznat broj zove nekoliko puta i otkrila da se radi o njenom bivšem… »

Vesti dana »