Povezane vesti

"Da sačekamo mandatarku": Vesić o novoj Vladi Srbije, otkrio u koje ministarstvo sigurno neće

"Da sačekamo mandatarku": Vesić o novoj Vladi Srbije, otkrio u koje ministarstvo sigurno neće

Blic 22.10.2022
Član Predsedništva Srpske napredne stranke Goran Vesić izjavio je danas da broj ministarstva koja su usvojena sinoć na sednici Skupštine Srbije odražavaju izazove sa kojima će se Srbija suočiti u narednom periodu. - Broj ministarstva odražava… »
Vesić: Sigurno neću biti ministar za javna ulaganja, sačekajmo mandatarku da saopšti imena

Vesić: Sigurno neću biti ministar za javna ulaganja, sačekajmo mandatarku da saopšti imena

Euronews 22.10.2022
Član Predsedništva Srpske napredne stranke Goran Vesić izjavio je danas da broj ministarstva koja su usvojena sinoć na sednici Skupštine Srbije odražava izazove sa kojima će se Srbija suočiti u narednom periodu. "Broj ministarstva odražava… »
Vesić: Ne znam da li ću biti u Vladi, ali sigurno neću biti ministar za javna ulaganja

Vesić: Ne znam da li ću biti u Vladi, ali sigurno neću biti ministar za javna ulaganja

Radio 021 22.10.2022
Član predsedništva Srpske napredne stranke Goran Vesić izjavio je da ne zna da li će biti u Vladi, koja uskoro treba da bude izabrana, ali da je sigurno da neće biti ministar za javna ulaganja. "Prvi izazov nove Vlade biće da se sačuva zemlja od… »
Vesić: Ne znam da li ću biti ministar, ali sigurno neću za javna ulaganja

Vesić: Ne znam da li ću biti ministar, ali sigurno neću za javna ulaganja

N1 Info 22.10.2022
Član predsedništva Srpske napredne stranke Goran Vesić izjavio je da ne zna da li će biti u Vladi, koja uskoro treba da bude izabrana, ali da je sigurno da neće biti ministar za javna ulaganja. „Prvi izazov nove Vlade biće da se sačuva zemlja od… »
Vesić otkrio koje ministarstvo sigurno neće dobiti

Vesić otkrio koje ministarstvo sigurno neće dobiti

Nova 22.10.2022
Član predsedništva Srpske napredne stranke Goran Vesić izjavio je da ne zna da li će biti u Vladi, koja uskoro treba da bude izabrana, ali da je sigurno da neće biti ministar za javna ulaganja. „Prvi izazov nove Vlade biće da se sačuva zemlja od… »
Vesić: Ne znam da li ću biti u Vladi, ali sigurno neću biti ministar za javna ulaganja

Vesić: Ne znam da li ću biti u Vladi, ali sigurno neću biti ministar za javna ulaganja

Insajder 22.10.2022
Član predsedništva Srpske napredne stranke Goran Vesić izjavio je da ne zna da li će biti u Vladi, koja uskoro treba da bude izabrana, ali da je sigurno da neće biti ministar za javna ulaganja. "Prvi izazov nove Vlade biće da se sačuva zemlja od… »

Vesti dana »