Povezane vesti

Krajinović završio sezonu

Krajinović završio sezonu

Sport klub 22.10.2022
Nakon vesti da se povukao sa turnira u Beču, Filip Krajinović se oglasio na društvenim mrežama sa ne baš lepom vešću. Za srpskog tenisera Filipa Krajinovića ova teniska sezona je završena. „Teškog srca sam sa svojim timom odlučio da je ova… »
Krajinović završio sezonu: Iz mnogih razloga ne mogu da se takmičim

Krajinović završio sezonu: Iz mnogih razloga ne mogu da se takmičim

N1 Info 22.10.2022
Nakon vesti da se povukao sa turnira u Beču, Filip Krajinović se oglasio na društvenim mrežama sa ne baš lepom vešću. Za srpskog tenisera Filipa Krajinovića ova teniska sezona je završena. „Teškog srca sam sa svojim timom odlučio da je ova… »
Krajinović saopštio loše vesti - Kraj sezone!

Krajinović saopštio loše vesti - Kraj sezone!

Sportske.net 22.10.2022
Srpski teniser Filip Krajinović odlučio je da okonča sezonu. Filip se ranije danas povukao sa turnira u Beču, ali situacija je mnogo ozbiljnija. Povodom ove odluke Krajinović se oglasio na društvenim mrežama. "Teška srca sam sa svojim timom… »
Krajinović odustao od Beča i završio sezonu

Krajinović odustao od Beča i završio sezonu

Euronews 22.10.2022
Filip Krajinović odustao je danas od turnira serije 500 u Beču i saopštio da završava tenisku sezonu. "Teškog srca sam sa svojim timom odlučio da je ova sezona za mene gotova. Iz mnogih razloga nisam u stanju da nastavim da se takmičim na najvišem… »
Ne mogu da nastavim, gotovo je za mene! Filip se oglasio na Instagramu - "Mnogo je razloga, nisam u stanju"

Ne mogu da nastavim, gotovo je za mene! Filip se oglasio na Instagramu - "Mnogo je razloga, nisam u stanju"

Mondo 22.10.2022
Srpski teniser Filip Krajinović završio je sezonu i to javno potvrdio. Srpski teniser Filip Krajinović završio je sezonu i to javno potvrdio Srpski teniser Filip Krajinović (30) objavio je na društvenim mrežama da odustaje od turnira u Beču i da… »
Srbija nema za koga da navija: Filip Krajinović se povukao sa turnira u Beču i završio sezonu

Srbija nema za koga da navija: Filip Krajinović se povukao sa turnira u Beču i završio sezonu

Večernje novosti 22.10.2022
SRPSKI teniser Filip Krajinović povukao se sa turnira iz serije 500 u Beču, iako se prvobitno našao u žrebu. FOTO: M. Vukadinović Trenutno 53. igrač planete je trebalo na startu da odmeri snage sa Hrvatom Bornom Ćorićem, ali očigledno nije… »
Krajinović odustao od Beča i završio sezonu

Krajinović odustao od Beča i završio sezonu

Dnevnik 22.10.2022
BEČ: Srpski teniser Filip Krajinović odustao je od turnira serije 500 u Beču i saopštio da završava tenisku sezonu. Teškog srca sam sa svojim timom odlučio da je ova sezona za mene gotova. Iz mnogih razloga nisam u stanju da nastavim da se… »
Krajinović se povukao sa turnira u Beču, Lajović ispao

Krajinović se povukao sa turnira u Beču, Lajović ispao

Sport klub 22.10.2022
Filip Krajinović neće igrati na ATP turniru u Beču. Samo nekoliko sati nakon obavljenog žreba za turnir u Beču, stigla je i vest da Krajinović ipak neće igrati. ATP500 Vienna main singles draw pic.twitter.com/KT6sOJElLa— Michal Samulski… »
Dušan Lajović poražen na startu kvalifikacija u Beču

Dušan Lajović poražen na startu kvalifikacija u Beču

Euronews 22.10.2022
Srpski teniser Dušan Lajović poražen je danas na startu kvalifikacija za turnir serije 500 u Beču od Brazilca Tijaga Monteira sa 6:4, 6:2 posle sat i 13 minuta igre. Rival Monteiru za plasman u glavni žreb turnira u Austriji biće Nemac Oskar Ote… »
Lajović poražen na startu kvalifikacija u Beču

Lajović poražen na startu kvalifikacija u Beču

Dnevnik 22.10.2022
BEČ: Srpski teniser Dušan Lajović poražen je danas na startu kvalifikacija za turnir serije 500 u Beču od Brazilca Tijaga Monteira sa 6:4, 6:2 posle sat i 13 minuta igre. Rival Monteiru za plasman u glavni žreb turnira u Austriji biće Nemac Oskar… »

Vesti dana »