Povezane vesti
Šta nude, a šta traže specijalni izaslanici dok cirkulišu između Beograda i Prištine
RTS 22.10.2022
"Konačan sporazum Srbije i Kosova utvrđuju dve strane u dijalogu i to ne zavisi od posrednika", rekao je u Prištini specijalni predstavnik Evropske unije Miroslav Lajčak, posle sastanka sa kosovskim premijerom Aljbinom Kurtijem. Lajčak nije želeo da… »
Haradinaj traži veće učešće Amerike u dijalogu Srbije i Kosova
Vesti online 22.10.2022
Predsednik Alijanse za budućnost Kosova Ramuš Haradinaj je posle sastanka sa premijerom Aljbinom Kurtijem zatražio veće učešće Sjedinjenih Američkih Država (SAD) u dijalogu Kosova i Srbije, izvestio je Juronjuz Albanija. Haradinaj je novinarima rekao da… »
Haradinaj od Kurtija traži veće učešće SAD u dijalogu Beograda i Prištine
Euronews 22.10.2022
Predsednik Alijanse za budućnost Kosova Ramuš Haradinaj je posle sastanka sa premijerom Aljbinom Kurtijem zatražio veće učešće Sjedinjenih Američkih Država (SAD) u dijalogu Kosova i Srbije, izvestio je danas Euronews Albanija. Haradinaj je novinarima… »
Vesti dana »

U zatvoru na Klisi nema više pritvorenih u slučaju "nadstrešnica"
Moj Novi Sad pre 7 minutajoš 31 povezana

Oglasio se ministar Stanković o platama profesora na fakultetima: Evo kome su i kada isplaćene zarade, poznato na koliko visokoškolskih ustanova nema nastave
Blic pre 42 minutajoš 18 povezanih

Izrael: Više od 50 aviona učestvovalo u operacijama u Iranu; Grosi: Iran nije nameravao da stvara nuklearno oružje
RTV pre 17 minutajoš 71 povezana

Partizan bi posle Kipra mogao u Sloveniju ili Azerbejdžan, čeka se još jedan scenario
RTS pre 2 minutajoš 57 povezanih