Povezane vesti

Preminula mlada advokatica iz Niša, oduševljavala je decu širom Srbije: "Bila je lepa i spolja i iznutra"

Preminula mlada advokatica iz Niša, oduševljavala je decu širom Srbije: "Bila je lepa i spolja i iznutra"

Telegraf 23.10.2022
Tužnu vest na Tviteru sinoć je objavio njen suprug, sa kojim je u Nišu uspešno vodila advokatsku kancelariju. Advokatica Marija Takić Pešić (33) koja je pre godinu i po dana oduševila Srbiju humanitarnom akcijom prikupljanja paketića za… »
"Žrtvovala je život da bi rodila ćerkicu" Suprug preminule advokatice Marije iz Niša: Moj život sada ima samo jednu…

"Žrtvovala je život da bi rodila ćerkicu" Suprug preminule advokatice Marije iz Niša: Moj život sada ima samo jednu…

Kurir 23.10.2022
"Moramo da se trudimo da sve ono što je ona želela i zamislila, bar delić toga, da ostvarimo. To je moj put, da izvedem dete na pravi put, da dete sazna i shvati kakva je majka bila kraljica". Ovim rečima se Zoran Pešić oprostio od svoje supruge… »
"Žrtvovala je život da bi rodila ćerku": Bolne reči supruga preminule advokatice (33) iz Niša

"Žrtvovala je život da bi rodila ćerku": Bolne reči supruga preminule advokatice (33) iz Niša

Telegraf 23.10.2022
- Moj put je da izvedem dete na pravi put, da dete sazna i shvati kakva je majka bila kraljica, da samo delić onoga što je ona želela, ja sprovedem u delo. To je neka moja životna misija nadalje - kaže Zoran. "Pre četiri meseca smo dobili ćerku. To… »
Ispovest supruga preminule advokatice: Moja velika ljubav živeće kroz našu Laru koja će znati da joj je majka bila kraljica

Ispovest supruga preminule advokatice: Moja velika ljubav živeće kroz našu Laru koja će znati da joj je majka bila kraljica

Jugmedia 23.10.2022
Advokatica Marija Takić Pešić iz Leskovca, koja je juče preminula posle trogodišnje bitke s karcinomom, ostavivši ćerkicu Laru od četiri meseca, živela je život kao u bajci sve dok se nije pojavila ta opaka bolest, pa i tada, skoro sve do smrti… »
Preminula mlada advokatica iz Niša, suprug očajan: „Žrtvovala je svoj život da bi rodila ćerkicu“

Preminula mlada advokatica iz Niša, suprug očajan: „Žrtvovala je svoj život da bi rodila ćerkicu“

Nova 23.10.2022
"Pre četiri meseca smo dobili ćerku. To je bila njena najveća želja - da se ostvari kao majka. Iskreno, ona je žrtvovala svoj život svesno da bi se ostvarila kao majka. To svi lekari kažu, svesno je ušla u taj rizik." Ovim rečima za „Blic“… »
"Žrtvovala je svoj život da bi rodila ćerkicu": Ispovest supruga preminule advokatice (33) iz Niša: Moja misija je sada da…

"Žrtvovala je svoj život da bi rodila ćerkicu": Ispovest supruga preminule advokatice (33) iz Niša: Moja misija je sada da…

Blic 23.10.2022
"Pre četiri meseca smo dobili ćerku. To je bila njena najveća želja - da se ostvari kao majka. Iskreno, ona je žrtvovala svoj život svesno da bi se ostvarila kao majka. To svi lekari kažu, svesno je ušla u taj rizik." Ovim rečima za "Blic"… »
Preminula mlada advokatica Marija iz niša! Muž objavio potresne vesti: "Živim za dan kad ćeš me sačekati na nebu!"

Preminula mlada advokatica Marija iz niša! Muž objavio potresne vesti: "Živim za dan kad ćeš me sačekati na nebu!"

Mondo 23.10.2022
Mlada advokatica Marija Takić Pešić preminula je posle teške bolesti. Mlada advokatica Marija Takić Pešić preminula je posle teške bolesti. Advokatica Marija Takić Pešić (33) koja je pre godinu i po dana oduševila Srbiju humanitarnom akcijom… »
Umrla je mlada advokatica Marija Takić Pešić iz Leskovca

Umrla je mlada advokatica Marija Takić Pešić iz Leskovca

Jugmedia 23.10.2022
Ova sjajna advokatica i humanitarka imala je samo 33 godine kada je juče umrla u krugu porodice jer nije mogla da se izbori sa opakom i podmuklom bolešću. Njena smrt nije ožalostila samo porodicu već čitavu javnost u dva grada, u Leskovcu i Nišu… »

Vesti dana »