Povezane vesti

Vesić, novi ministar saobraćaja i građevine: Ovo je priznanje za moj rad, radiću još više za Srbiju

Vesić, novi ministar saobraćaja i građevine: Ovo je priznanje za moj rad, radiću još više za Srbiju

Radio 021 23.10.2022
Poslanik SNS Goran Vesić, koji je predložen za novog ministra saobraćaja, građevinarstva i infrastrukture, izrazio je zahvalnost predsedniku Aleksandru Vučiću i mandarki Ani Brnabić. Oni su mu, zajedno uz predsedništvo i glavni odbor SNS, "ukazali… »
Vučević: Davao sam svoj maksimum kao gradonačelnik Novog Sada

Vučević: Davao sam svoj maksimum kao gradonačelnik Novog Sada

Radio 021 23.10.2022
Odlazeći gradonačelnik Novog Sada i budući ministar odbrane Miloš Vučević rekao je da mu je velika čast na ukazanom poverenju da vodi novi sektor. On je uputio "veliko hvala" predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i stranačkim kolegama. Kako… »
Vučević: "Osećam odgovornost i snagu da nastavim da Srbiju činim boljom zemljom"

Vučević: "Osećam odgovornost i snagu da nastavim da Srbiju činim boljom zemljom"

Telegraf 23.10.2022
Miloš Vučević je izabran za ministra odbrane. Novoizabrani ministar odbrane Miloš Vučević, oglasio se putem društvenih mreža nakon što je dobio novu funkciju. Kako je napisao na Instagramu, ukazana mu je velika čast. "Velika je čast i veliko… »

Vesti dana »