Povezane vesti

"Je***o sam srećan, u Srbiji mogu da pričam protiv Putina!" Ksenija iz Rusije je juče posvađala Srbiju, a evo šta kaže…

"Je***o sam srećan, u Srbiji mogu da pričam protiv Putina!" Ksenija iz Rusije je juče posvađala Srbiju, a evo šta kaže…

Blic 23.10.2022
Vladislav i Ksenija, bračni par iz Rusije koji je utočište našao u Srbiji, juče tokom dana je podigao pravu buru na društvenim mrežama, zahvaljujući snimcima u kojima je Ksenija iznela svoja zapažanja iz naše zemlje. Čini se ipak da su Srbe na… »
"Je***o sam srećan, u Srbiji mogu da pričam protiv Putina!" Ksenija iz Rusije je juče posvađala Srbiju, a evo šta kaže…

"Je***o sam srećan, u Srbiji mogu da pričam protiv Putina!" Ksenija iz Rusije je juče posvađala Srbiju, a evo šta kaže…

Blic 23.10.2022
Vladislav i Ksenija, bračni par iz Rusije koji je utočište našao u Srbiji, juče tokom dana je podigao pravu buru na društvenim mrežama, zahvaljujući snimcima u kojima je Ksenija iznela svoja zapažanja iz naše zemlje. Čini se ipak da su Srbe na… »
Ruskinja Ksenija razbesnela Srbe, a njen muž oduševljen našom zemljom: U Srbiji imam sve, a najvažnije je što imam ovo…

Ruskinja Ksenija razbesnela Srbe, a njen muž oduševljen našom zemljom: U Srbiji imam sve, a najvažnije je što imam ovo…

Kurir 23.10.2022
Bračni par iz Rusije, Vladislav i Ksenija, utočište su našli u Srbiji, a ona je juče podigla veliku buru na društvenim mrežama, najviše zbog izjave da nas Rusi ne smatraju braćom. Sa druge strane, njen suprug Vladislav, pun je lepih reči za… »
U Srbiji mogu da pričam protiv Putina: Ksenija razbesnela mnoge, njen muž Vladislav misli drugačije: Je**no sam srećan!

U Srbiji mogu da pričam protiv Putina: Ksenija razbesnela mnoge, njen muž Vladislav misli drugačije: Je**no sam srećan!

Mondo 23.10.2022
Vladislav, suprug Ksenije koja je digla Srbe na noge izjavom da Rusi ne smatraju Srbe "bratskim narodom", govorio je o našoj zemlji i razlozima napuštanja domovine. Vladislav, suprug Ksenije koja je digla Srbe na noge izjavom da Rusi ne smatraju Srbe… »

Vesti dana »