Povezane vesti
Olenik: Prihvatanjem ministarskog mesta, Žigmanov je napustio našu koaliciju
Radio 021 23.10.2022
Poslanik Aleksandar Olenik, koji je u Skupštinu ušao na listi "Zajedno za Vojvodinu - Vojvođani", izjavio je da je nosilac liste Tomislav Žigmanov napustio koaliciju prihvatanjem ministarskog mesta. "Prihvatanjem ministarskog mesta, Tomislav Žigmanov… »
Olenik: Prihvatanjem ministarskog mesta, Žigmanov je napustio koaliciju
Insajder 23.10.2022
Poslanik Aleksandar Olenik, koji je u Skupštinu Srbije ušao na manjinskoj listi "Zajedno za Vojvodinu - Vojvodjani", izjavio je danas da je nosilac te liste Tomislav Žigmanov "napustio koaliciju" prihvatanjem ministarskog mesta u novoj Vladi Srbije… »
Aleksandar Olenik: Ulaskom Žigmanova u vladu, koalicija Vojvođani prestala da postoji
Danas 23.10.2022
„Koalicija Vojvođani više ne postoji. Prihvatanjem ministarskog mesta, Tomislav Žigmanov napustio je i koaliciju i ona više ne postoji“, ističe za Danas poslanik Aleksandar Olenik, koji je zajedno sa Žigmanovim na parlamentarnim izborima 3. jula… »
Vesti dana »

Beograd: Prosvetari pokušali da dostave zahteve reprezentativnim sindikatima, niko ih nije primio
Beta pre 8 satijoš 14 povezanih

Anketna komisija: Kinezi bi zbog kršenja ugovora mogli da traže momentalno vraćanje kredita od milijardu dolara
Forbes pre 7 satijoš 8 povezanih

Dodik ubeđen da će policija Republike Srpske ući u sukob u slučaju pokušaja hapšenja
Radio 021 pre 1 satjoš 55 povezanih