Povezane vesti

VIDEO Povređena aktivistkinja o napadu policije na Šodrošu: Udarali su me po glavi i telu

VIDEO Povređena aktivistkinja o napadu policije na Šodrošu: Udarali su me po glavi i telu

Nova 23.10.2022
Aktivistkinja Milica Lekić povređena je na Šodrošu, kada ju je policajac prilikom koškanja sa demonstrantima udario i posekao štitom po čelu. Napadnut je i sekretar GO stranke Zajedno u Novom Sadu Mladen Cvijetić koji je zaradio masnice po vratu… »
VIDEO: Novosađanka udarana policijskim štitom po glavi i telu, završila u Urgentnom centru

VIDEO: Novosađanka udarana policijskim štitom po glavi i telu, završila u Urgentnom centru

Radio 021 23.10.2022
Građanka Milica Lekić, jedna od prisutnih na protestu na Šodrošu, povređena je kad je primila više udaraca štitom od policije. Kako kaže, povreda je nastala tokom pokušaja prodora policijskog kordona. "Na jednoj strani je popustilo, odnosno… »
Aktivistkinja Milica povređena na Šodrošu: „Udarili su me štitom po glavi“ (VIDEO)

Aktivistkinja Milica povređena na Šodrošu: „Udarili su me štitom po glavi“ (VIDEO)

Luftika 23.10.2022
Aktivistkinja Milica Lekić, jedna od prisutnih na protestu na Šodrošu, povređena je kad je primila više udaraca štitom od policije, prenosi 021.rs. Povreda je, navodi, nastala tokom pokušaja prodora policijskog kordona. Aktivistkinja Milica Lekić… »

Vesti dana »