Povezane vesti
Lazović: Puštena četvorica aktivista uhapšena na Šodrošu
N1 Info 23.10.2022
Narodni poslanici Ne davimo Beograd Radomir Lazović i Robert Kozma, kao i Nebojša Novaković iz Demokratske stranke bili su večeras u policijskoj stanici u Novom Sadu, odbijajući da izađu dok na slobodi ne budu četvorica aktivista uhapšenih tokom protesta… »
Trojica poslanika u policijskoj stanici: "Odbijamo da izađemo dok ne oslobode aktiviste sa Šodroša"
Radio 021 23.10.2022
Narodni poslanici "Ne davimo Beograd" Radomir Lazović i Robert Kozma, kao i Nebojša Novaković iz Demokratske stranke nalaze se u policijskoj stanici u Novom Sadu. Kako navode u "Ne davimo Beograd", oni odbijaju da izađu "dok policija ne pusti uhapšene… »
Poslanici pokreta Ne davimo Beograd i Demokratske stranke u policijskoj stanici u Novom Sadu čekaju puštanje aktivista
Insajder 23.10.2022
Poslanici Ne davimo Beograd Radomir Lazović i Robert Kozma, kao i poslanik Demokratske stranke Nebojša Novaković saopštili su večeras da se nalaze u policijskoj stanici u Novom Sadu, nakon hapšenja nekoliko aktivista tokom protesta na Šodrošu, gde je… »
Vesti dana »
Usvojena rezolucija UN o Černobilju, Amerika glasala protiv! Menja se ime nuklearke i uvode nove mere, Vašington stao uz Rusiju!
Kurir pre 1 satjoš 24 povezane
Prevrnuo se čamac sa migrantima na Savi kod Slavonskog Broda, jedna osoba se udavila
RTS pre 1 satjoš 20 povezanih
Dončić ne može sam: Lejkersi bez polufinala NBA kupa, Oklahoma nadigrala Sanse
Dnevnik pre 2 satajoš 26 povezanih
Oglasio se Lavrov: Ne može da dođe do nacionalizacije NIS-a bez ovog USLOVA! To bi stvorilo haos u svetu
Telegraf pre 4 minutajoš 16 povezanih




