Povezane vesti

Vesić o novoj funkciji: "Sada ću slične poslove raditi u Beogradu, ali i Srbiji"

Vesić o novoj funkciji: "Sada ću slične poslove raditi u Beogradu, ali i Srbiji"

Blic 24.10.2022
- Za mene je taj predlog velika čast i priznanje za moj dosadašnji rad. Izgradnjom infrastrukture i velikim projektima od obilaznice, metroa, mostova i tunela bavio sam se dok sam obavljao javnu funkciju u Beogradu, a sada ću slične poslove raditi u… »
Vlada za spas države

Vlada za spas države

Vesti online 24.10.2022
Aleksandar Vučić saopštio je na Glavnom odboru SNS-a imena ministara u novoj Vladi Srbije. Predsednik je istakao da se prvi put u uslovima ratnog stanja u okruženju bira Vlada pred kojom su veliki izazovi, pre svega po pitanju KiM, i uz velike… »
Goran Vesić nakon što je postao ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture: Nova funkcija je velika odgovornost!

Goran Vesić nakon što je postao ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture: Nova funkcija je velika odgovornost!

Kurir 24.10.2022
Kandidat SNS za ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture u novoj Vladi, Goran Vesić, gostovao je jutros na televiziji Hepi u emisiji “Dobro jutro, Srbijo”, ovom prilikom govorio je o svojoj budućoj funkciji, i rekao da ona sa sobom… »
Vesić: Nova funkcija je velika odgovornost

Vesić: Nova funkcija je velika odgovornost

Telegraf 24.10.2022
Izgradnjom infrastrukture i velikim projektima od obilaznice, metroa, mostova i tunela bavio sam se dok sam obavljao javnu funkciju u Beogradu a sada ću slične poslove raditi u Beogradu ali i Srbiji, rekao je Vesić. Kandidat SNS za ministra… »
Vesić: Predlog da budem ministar priznanje za dosadašnji rad, nastavljamo politiku Vučića

Vesić: Predlog da budem ministar priznanje za dosadašnji rad, nastavljamo politiku Vučića

Novi magazin 24.10.2022
Kandidat za ministra saobraćaja, građevinarstva i infrastrukute Goran Vesić izjavio je danas da je ta kandidatura priznanje za njegov dosadašnji rad i "najvažniji posao u njegovoj dugoj karijeri". "Nastavićemo politiku kontinuiteta, to je politika… »
Vesić: Predlog da budem ministar priznanje za dosadašnji rad, nastavljamo politiku Vučića

Vesić: Predlog da budem ministar priznanje za dosadašnji rad, nastavljamo politiku Vučića

Insajder 24.10.2022
Kandidat za ministra saobraćaja, građevinarstva i infrastrukute Goran Vesić izjavio je danas da je ta kandidatura priznanje za njegov dosadašnji rad i "najvažniji posao u njegovoj dugoj karijeri". "Nastavićemo politiku kontinuiteta, to je politika… »
Vesić: Najvažniji posao u mojoj dugoj karijeri

Vesić: Najvažniji posao u mojoj dugoj karijeri

N1 Info 24.10.2022
Kandidat za ministra saobraćaja, građevinarstva i infrastrukute Goran Vesić izjavio je da je ta kandidatura priznanje za njegov dosadašnji rad i "najvažniji posao u njegovoj dugoj karijeri". „Nastavićemo politiku kontinuiteta, to je politika koju… »
Jedan od izvornih radikala u novoj vladi i glavni kritičar Danasa: Aleksandar Martinović novi ministar državne uprave

Jedan od izvornih radikala u novoj vladi i glavni kritičar Danasa: Aleksandar Martinović novi ministar državne uprave

Danas 24.10.2022
Dugogodišnji član Srpske radikalne stranke, a potom i najvatreniji poslanik SNS Aleksandar Martinović u novoj Vladi Srbije naći će se na mestu ministra državne uprave i lokalne samouprave. Političku karijeru započeo je u gradskom odboru SRS u… »

Vesti dana »