Povezane vesti

Takmičarka u kvizu na RTS voditeljki očitala lekciju zbog koje Tviter aplaudira: "Kad smo već na RTS-u, hajde malo da…

Takmičarka u kvizu na RTS voditeljki očitala lekciju zbog koje Tviter aplaudira: "Kad smo već na RTS-u, hajde malo da…

Blic 24.10.2022
Tokom prethodnih meseci voditeljka Radio-televizije Srbije, Kristina Radenković u nekoliko navrata je bila glavna tema na društvenim mrežama, a isti slučaj desio se i proteklog vikenda. Svi se sećamo čuvenog pravilnog akcentovanja određenih reči u… »
Aleksandra iz Jagodine održala lekciju Kristini Radenković: „Neka ste mi rekli“

Aleksandra iz Jagodine održala lekciju Kristini Radenković: „Neka ste mi rekli“

Nova 24.10.2022
Ovog puta u pitanju je bilo akcentovanje imena Aleksandra. Takmičarka Aleksandra Kovačević iz Jagodine se istakla već na startu kviza „Stigni me ako znaš“ simpatičnim „obračunom“ s voditeljkom Kristinom Radenković. Predstavivši… »
Novi haos u kvizu na RTS-u: Takmičarka odbrusila Kristini Radenković zbog akcenta! Voditeljka se šokirala, pa joj odgovorila…

Novi haos u kvizu na RTS-u: Takmičarka odbrusila Kristini Radenković zbog akcenta! Voditeljka se šokirala, pa joj odgovorila…

Kurir 24.10.2022
Voditeljka popularnih kvizova na Javnom servisu, Kristina Radenković, često se šali na svoj račun, a jedna od glavnih asocijacija na nju gledaocima su čuveni akcenti i ispravljanje takmičara koje ona praktikuje. Poslednja u nizu zanimljiva situacija… »
Haos na: RTS-u Takmičarka se obratila Kristini Radenković i to zbog akcenata, video hit na mrežama: "to nije moje ime"

Haos na: RTS-u Takmičarka se obratila Kristini Radenković i to zbog akcenata, video hit na mrežama: "to nije moje ime"

Blic 24.10.2022
Voditeljka emisije "Stigni me ako znaš", Kristina Radenković, poznata je po svojim šalama na svoj, ali i tuđ račun. A sada je zbog jedne dobila neočekivan odgovor od strane takmičarke. Naime, voditeljka je u toku razgovora sa takmičarkom koja se… »

Vesti dana »