Povezane vesti
Kako Austrija profitira od Balkana
Kamatica 24.10.2022
"I pored teške situacija, rast BDP-a Austrije ne bi trebalo da bude negativan, a razlog je što profitiramo od snažnih ekonomskih odnosa sa susedima na istoku i na Balkanu, a tamo će rast i pored rata i krize, prema aktuelnom stanju, ostati osetno veći… »
Austrija profitira od istoka i Balkana
Euronews 24.10.2022
Privreda Austrije profitira od većeg privrednog rasta na istoku Evrope i na Zapadnom Balkanu, ocenjuje direktor Bečkog ekonomskog instituta "WIIW" Mario Holcner. "I pored teške situacija, rast BDP-a Austrije ne bi trebalo da bude negativan, a razlog je… »
"Rast Zapadnog Balkana biće veći od austrijskog. To će nam pomoći, jer Nemačka ide ka recesiji"
Telegraf 24.10.2022
Dok je evrozona blizu stagnacije za nove članice EU, u centralnoj Evropi se očekuje rast od 1,4 odsto. - Privreda Austrije profitira od većeg privrednog rasta na istoku Evrope i na Zapadnom Balkanu - ocenjuje direktor Bečkog ekonomskog instituta WIIW… »
Vesti dana »

Angelina Topić osvojila bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Tokiju uz emotivne trenutke i podršku oca
Naslovi.ai pre 46 minutajoš 93 povezane

BLOG UŽIVO „Za Bogdana i političke zatovorenike“: U Novom Sadu krenula šetnja do zatvora na Klisi, u Beogradu skup podrške građana studentima
Nova pre 26 minutajoš 13 povezanih

Izraelske snage nastavljaju okupaciju grada Gaze, hiljade beže pred tenkovima
BBC News pre 5 satijoš 17 povezanih

Poljski ministar odbrane: NATO mora odlučno da reaguje na ruske provokacije
Euronews pre 1 satjoš 17 povezanih