Povezane vesti

"Čovek je monstrum, nije za život" Marija Kulić brutalno o Marinkoviću, Zoli i Miljaninom dugu, evo zbog čega je ponosna…

"Čovek je monstrum, nije za život" Marija Kulić brutalno o Marinkoviću, Zoli i Miljaninom dugu, evo zbog čega je ponosna…

Kurir 24.10.2022
Miljana Kulić stigla je u rijaliti u isto vreme kada i Lazar Čolić Zola, koji je odmah u startu ušao u klinč sa najpoznatijom Nišlijkom. Međutim, svi i dalje bruje o njenom susretu sa Ivanom Marinkovićem, s kojim ima sina. Sada se oglasila i… »
"Darko Lazić bi me pustio da umrem" - Bio je njena najveća ljubav, proganjala ga je, a sada ovako priča o pevaču!

"Darko Lazić bi me pustio da umrem" - Bio je njena najveća ljubav, proganjala ga je, a sada ovako priča o pevaču!

Mondo 24.10.2022
Miljana Kulić požalila se zadrugarima kako misli da joj Darko Lazić ne bi nikada pomogao. Miljana Kulić požalila se zadrugarima kako misli da joj Darko Lazić ne bi nikada pomogao. Miljana Kulić uselila se na imanje u Šimanovcima, a odmah po ulasku… »
Ostavio je na cedilu Miljana Kulić ogorčena na Darka Lazića, iznela nepoznate detalje iz teškog perioda

Ostavio je na cedilu Miljana Kulić ogorčena na Darka Lazića, iznela nepoznate detalje iz teškog perioda

Alo 24.10.2022
Duboko ju je razočarao kao čovek i prijatelj. Već poznata rijaliti učesnica Miljana Kulić ušla je u "Zadrugu 6" i odmah oplela po pevaču Darku Laziću, koji ju je, kako kaže, duboko razočarao kao čovek i prijatelj. Naime, kako Miljana tvrdi, on… »
Darko Lazić bi me pustio da umrem: Miljana Kulić razočarana u svoju najveću ljubav, proganjala ga, a sad ovako priča o…

Darko Lazić bi me pustio da umrem: Miljana Kulić razočarana u svoju najveću ljubav, proganjala ga, a sad ovako priča o…

Kurir 24.10.2022
Rijaliti zvezda Miljana Kulić ušla je u "Zadrugu 6" i odmah napravila haos, pa oplela po folkeru Darku Laziću, koji ju je, kako kaže, duboko razočarao kao čovek i prijatelj, pa zamalo nije umrla zbog njega. Naime, kako tvrdi, on joj nije pomogao… »

Vesti dana »