Povezane vesti
Protesti ispred Schmidtove kancelarije u Sarajevu
Slobodna Evropa 24.10.2022
Nekoliko stotina građana Bosne i Hercegovine okupilo se u ponedjeljak, 24. oktobra, na protestima ispred zgrade Ureda visokog predstavnika (OHR) u Sarajevu, tražeći povlačenje izmjena Ustava Federacije BiH i Izbornog zakona BiH koje je nametnuo visoki… »
Protest u Sarajevu zbog Šmitovog nametanja izbornog zakona
Radio 021 24.10.2022
Građani nezadovoljni odlukom o nametanju Izbornog zakona i promena Ustava Federacije Bosne i Hercegovine protestovali su danas u Sarajevu. Oni su se okupili na protestu ispred zgrade Kancelarije visokog predstavnika (OHR) za BiH Kristijana Šmita u… »
Protest u Sarajevu: Povlačenje odluke ili smena Šmita
Pravda 24.10.2022
Ispred zgrade OHR-a u Sarajevu danas će ponovo biti održani protesti zbog nametanja izmena Izbornog zakona BiH i Ustava FBiH, koje je u izbornom danu nametnuo Kristijan Šmit. Proteste organizuje neformalna grupa građana. Traže ili povlačenje odluka ili… »
Vesti dana »
Evo ko su škaljarci ranjeni u Nikšiću, hapšeni zbog strahovite tuče: letele čaše, flaše, pa sevnuo i nož
Blic pre 22 minutajoš 1 povezana
MUP i TOK učestvovali u međunarodnoj akciji protiv Balkanskog narko kartela
Danas pre 3 satajoš 1 povezana






