Povezane vesti

Bulat se vratio kod žene u stan nakon isteka zabrane prilaska: On hoće pomirenje, a evo šta ona kaže

Bulat se vratio kod žene u stan nakon isteka zabrane prilaska: On hoće pomirenje, a evo šta ona kaže

Nova 24.10.2022
Isplivali novi detalji. Odmah pošto je njegovoj supruzi Mariji istekla hitna mera zabrane prilaska i udaljenja iz kuće u trajanju od 48 sati, a nakon koje je on uzeo lične stvari i napustio njihov stan na Novom Beogradu , pevač Marko Bulat vratio se u… »
Sukob Jovane Jeremić i Bulata uživo u emisiji: Voditeljka žestoko isprozivala Marka zbog izjave o deci

Sukob Jovane Jeremić i Bulata uživo u emisiji: Voditeljka žestoko isprozivala Marka zbog izjave o deci

Svet & Skandal 24.10.2022
Sukob Marka Bulata i Jovane Jeremić u jutarnjem programu Pre nekoliko dana kao bomba odjeknula je vest da su se Marko Bulat i njegova supruga sukobili te da je pevač primljen u Urgentni centar zbog povreda koje mu je nanela Marija. Prema pisanju… »
"Ja sam niko i ništa od kad nisam njen": Marko Bulat nakon porodičnog nasilja imao prvi nastup: Ovim stihovima poslao poruku

"Ja sam niko i ništa od kad nisam njen": Marko Bulat nakon porodičnog nasilja imao prvi nastup: Ovim stihovima poslao poruku

Blic 23.10.2022
Pevač Marko Bulat prijavio je suprugu Mariju Bulat pre tri dana za porodično nasilje. On se ovim povodom oglasio za medije i naveo da ga je Marija grebala i davila, dok je ona u svojim izjavama navela kako je ona ta koja je pretrpela nasilje. Bulat je… »

Vesti dana »