Povezane vesti

"Hteli smo da imamo s*KS za pare" - Miljana i Zola šokirali, priznali šta su planirali da urade! Čolić završio u suzama!

"Hteli smo da imamo s*KS za pare" - Miljana i Zola šokirali, priznali šta su planirali da urade! Čolić završio u suzama!

Mondo 25.10.2022
Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola su razgovarali o njihovoj prošlosti u izolaciji, a zatim otkrili i šta su jednom hteli da urade. Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola su razgovarali o njihovoj prošlosti u izolaciji, a zatim otkrili i šta su jednom… »
"Znao sam Da ćeš Da preživiš, molio sam se bogu za tebe!" Zola sve priznao Miljani, otkrila mu kroz šta je prošla nakon…

"Znao sam Da ćeš Da preživiš, molio sam se bogu za tebe!" Zola sve priznao Miljani, otkrila mu kroz šta je prošla nakon…

Kurir 25.10.2022
Miljana Kulić sklopila je primirje sa bivšim rijaliti dečkom, Lazarom Čolićem Zolom, pa su razgovarali o tome kako su se osećali dok se zadrugarka borila za život nakon operacije želuca koja je pošla po zlu. Kulićeva je otkrila da je imala loš… »
Plan je da zajedno raskrinkaju i izlude ivana marinkovića! Marija Kulić ulazi u Zadrugu - dogovoreni posebni uslovi!

Plan je da zajedno raskrinkaju i izlude ivana marinkovića! Marija Kulić ulazi u Zadrugu - dogovoreni posebni uslovi!

Mondo 25.10.2022
Marija Kulić će se uskoro pridružiti ćerki Miljani u Zadruzi, a u rijaliti ne ulazi sama, već sa unukom i sa potencijalnim zetom, a pre toga je otkrila neke detalje ugovora. Marija Kulić će se uskoro pridružiti ćerki Miljani u Zadruzi, a u… »
Imala je loš predosećaj posle smanjenja želuca u Turskoj: Miljana Kulić bivšem dečku otkrila nepoznate detalje borbe za…

Imala je loš predosećaj posle smanjenja želuca u Turskoj: Miljana Kulić bivšem dečku otkrila nepoznate detalje borbe za…

Kurir 25.10.2022
Miljana Kulić i njen bivši dečko Lazar Čolić Zola su razgovarali o njenim teškim mometima postoperativnog lečenja i komplikacijama nakon hirurškog zahvata smanjivanje želuca. Zola je priznao svojoj bivšoj devojci Miljani Kulić kako se osećao… »
Marija Kulić ima jasan zadatak u rijalitiju: Osvetiću se svima koji Miljanu maltretiraju! Otkrila koji je pravi motiv ulaska

Marija Kulić ima jasan zadatak u rijalitiju: Osvetiću se svima koji Miljanu maltretiraju! Otkrila koji je pravi motiv ulaska

Kurir 25.10.2022
Miljana Kulić je imala operaciju želuca, a nakon nje zdravstvenu dramu koja je trajala mesecima. Oporavila se i ušla Zadrugu 6, gde su je dočekala čak tri bivša partnera: Ivan Marinković, Lazar Čolić Zola i Danijel Višić s kojim je imala kratku… »

Vesti dana »