Povezane vesti

Vučić: Zorana Mihajlović više govori o sebi nego o nama

Vučić: Zorana Mihajlović više govori o sebi nego o nama

Slobodna Evropa 25.10.2022
Lider vladajuće Srpske napredne stranke (SNS) i predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da u SNS-u svako govori šta želi i kako želi. "Nikoga zbog toga nismo izbacili. Da smo hteli da nekoga izbacujemo, izbacili bismo ga ranije. Mi to ne… »
Mihajlović: Objavljivanje laži „kolega“ iz SNS – zločin nad prirodom

Mihajlović: Objavljivanje laži „kolega“ iz SNS – zločin nad prirodom

N1 Info 25.10.2022
Zorana Mihajlović, ministarka rudarstva i energetike u tehničkom mandatu, koja će na tom mestu biti još samo par dana, objavila je na Instagramu fotografiju naslovnica dnevne štampe, kritikujući svoje stranačke kolege da iznose laži o njoj… »
Mihajlović: Objavljivanje laži 'kolega' iz SNS - zločin nad prirodom

Mihajlović: Objavljivanje laži 'kolega' iz SNS - zločin nad prirodom

Novi magazin 25.10.2022
Zorana Mihajlović, ministarka rudarstva i energetike u tehničkom mandatu, koja će na tom mestu biti još samo par dana, objavila je na Instagramu fotografiju naslovnica dnevne štampe, kritikujući svoje stranačke kolege da iznose laži o njoj… »
Mihajlović: Koliko li je stabala posečeno da bi SNS „kolege“ objavile laži o meni, to je zločin nad prirodom

Mihajlović: Koliko li je stabala posečeno da bi SNS „kolege“ objavile laži o meni, to je zločin nad prirodom

Danas 25.10.2022
Zorana Mihajlović, dosadašnja ministarka rudarstva i energetike, nakon izjave da nije u novoj Vladi, jer neće da bude pion, na Instagramu je objavila šta misli o stranačkim kolegama iz Srpske napredne stranke. Zorana Mihajlović je u objavi podelila… »

Vesti dana »