Povezane vesti
Odlazak legende: Preminuo čuveni srpski reprezentativac i sportski novinar! (foto)
Hot sport 25.10.2022
Petar Stanišić, nekadašnji odbojkaš, reprezentativac, odbojkaški trener, novinar, aforističar i glumac preminuo je u 88. godini u Beogradu. Rođen je na Baniji u selu Mala Gradusa, u opštini Sisak. Karijeru je počeo u OK Zanatalija 1952, a godinu dana… »
Tuga u srpskom sportu: Preminuo prvak Jugoslavije, bio kapiten reprezentacije i glumac
Nova 25.10.2022
Nekadašnji odbojkaš, reprezentativac, trener, novinar, aforističar i glumac, Petar Stanišić preminuo je u 88. godini u Beogradu. Rođen je na Baniji u selu Mala Gradusa, u opštini Sisak. Karijeru je počeo u OK Zanatalija 1952, a godinu dana kasnije klub… »
Tuga - preminuo bivši kapiten reprezentacije: Vodio je Partizan do finala u Evropi, a bio je glumac i novinar!
Mondo 25.10.2022
Preminuo je legendarni Petar Stanišić-. Preminuo je legendarni Petar Stanišić- Tužne vesti dolaze iz sveta odbojke, preminuo je nekadašnji kapiten odbojkaše reprezentacije Jugoslavije Petar Stanišić. Umro je u 88. godini u Beogradu, a osim sporta bavio… »
Vesti dana »
Zvezda objavila snimak iz svlačionice: Pogledajte šta je Stanković rekao igračima
Mondo pre 8 minutajoš 15 povezanih
Vučić danas sa generalnim direktorom Direktorata EK za susedstvo i pregovore o proširenju Kopmanom
Blic pre 3 minutajoš 1 povezana
Vremenska prognoza za 20. februar: Blagi pad temperature uz slabije lokalne padavine
Mondo pre 2 satajoš 6 povezanih
Na današnji dan: Srpska policija uhapsila 24 pripadnika "Otpora"
Radio 021 pre 8 minutajoš 2 povezane
"To je veoma tužno" Oglasio se Tramp o hapšenju bivšeg princa Endrua: "Ja sam na neki način stručnjak"
Blic pre 8 minutajoš 3 povezane



