Povezane vesti

Vulin: Ponosan što sam bio ministar, hvala Žandarmeriji na svemu

Vulin: Ponosan što sam bio ministar, hvala Žandarmeriji na svemu

Radio 021 25.10.2022
Odlazeći ministar unutrašnjih poslova Aleksnadar Vulin izjavio je da mu je bila velika čast što je obavljao tu funkciju. "Ponosan sam što sam bio vaš ministar, stajao ispred vas i sa vama, imao prilike da se uverim kakve ljude imamo kad smo… »
Za pripadnike Žandarmerije prvi put organizovana obuka kao u Vojsci

Za pripadnike Žandarmerije prvi put organizovana obuka kao u Vojsci

Jugmedia 25.10.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin prisustvovao je danas pokazno- taktičkoj vežbi pripadnika Žandarmerije kojima je prvi put organizovana intenzivna sanitetska obuka po pravilima i u saradnji sa starešinama Vojske Srbije. U bazi… »
Vulin u Aleksincu na pokazno-taktičkoj vežbi Žandarmerije

Vulin u Aleksincu na pokazno-taktičkoj vežbi Žandarmerije

RTV 25.10.2022
ALEKSINAC - Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin prisustvovao je danas pokazno-taktičkoj vežbi pripadnika Žandarmerije, kojima je prvi put organizovana intenzivna sanitetska obuka po pravilima i u saradnji sa starešinama Vojske Srbije. U… »
Vulin na pokazno-taktičkoj vežbi pripadnika Žandarmerije kojima je prvi put organizovana obuka kao u Vojsci

Vulin na pokazno-taktičkoj vežbi pripadnika Žandarmerije kojima je prvi put organizovana obuka kao u Vojsci

Telegraf 25.10.2022
U bazi Žandarmerije u Aleksincu prikazano je angažovanje saniteta prilikom izvršavanja zadataka ove elitne jedinice. Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin prisustvovao je danas pokazno-taktičkoj vežbi pripadnika Žandarmerije kojima je prvi… »

Vesti dana »