Povezane vesti

"Jedini muškarac koji mi se sviđa": Fatalna političarka o vezi sa Stefanom Karićem, ovako komentariše njegovo rijaliti…

"Jedini muškarac koji mi se sviđa": Fatalna političarka o vezi sa Stefanom Karićem, ovako komentariše njegovo rijaliti…

Blic 25.10.2022
U domaćim medijima osvanula je vest da je rijaliti učesnik Stefan Karić uplovio u romansu sa političarkom iz Niša Anom Grozdanović, koja se sada tim povodom oglasila. Tvrdnje da su Ana i Karić u vezi dodatno su potkrepili fanovi rijaliti učesnika… »
"On je jedini koji mi se dopada, čak i ne psuje preda mnom!" Političarka iskreno o odnosu sa Stefanom Karićem, priznala…

"On je jedini koji mi se dopada, čak i ne psuje preda mnom!" Političarka iskreno o odnosu sa Stefanom Karićem, priznala…

Kurir 25.10.2022
Fanovi bivšeg zadrugara Stefana Karića spekulišu da je u vezi sa političarkom Anom Grozdanović. Nakon što je isplivala fotografija njihovih komentara ispod jedne Stefanove objave, oglasila se Ana. - Stefan i ja se družimo, izlazimo. On je jedan… »
(Foto) Stefan Karić smuvao političarku: Isplivala prepiska sa fatalnom plavušom: Pljuštali poljupci

(Foto) Stefan Karić smuvao političarku: Isplivala prepiska sa fatalnom plavušom: Pljuštali poljupci

Blic 25.10.2022
Političarka Ana Grozdanović i bivši zdrugar Stefan Karić navodno su u emotivnoj vezi. Fanovi rijaliti učesnika Stefana Karića na društvenim mrežama danima dele prepiske i zajedničke snimke političarke i bivšeg rijaliti učesnika. Sve je krenulo… »

Vesti dana »