Povezane vesti

Strastven poljubac Noleta i supruge: Novak i Jelena Đoković nisu skrivali ljubav na Sajmu knjiga (foto)

Strastven poljubac Noleta i supruge: Novak i Jelena Đoković nisu skrivali ljubav na Sajmu knjiga (foto)

Večernje novosti 25.10.2022
NOVAK Đoković je došao na beogradski Sajam knjiga 2022 sa suprugom Jelenom, a nju je u jednom trenutku strasno poljubio. FOTO: Milena Anđela Podsetimo, Novak Đoković je na Sajmu knjiga potpisao knjigu koju je o njemu napisao dopisnik "Večernjih… »
Nole se pojavio na sajmu knjiga i pričao o australijan openu: „Trenutno to nije mojim rukama, ali nadam se da ću dobiti…

Nole se pojavio na sajmu knjiga i pričao o australijan openu: „Trenutno to nije mojim rukama, ali nadam se da ću dobiti…

Hot sport 25.10.2022
Najavio učešće na dva turnira. Novak Đoković imao je odličnih nekoliko nedelja nakon što je u nizu osvojio turnire u Tel Avivu i Astani. Novak Djokovic, Stefanos, TsitsipasAstana Open, Kazakstan 9.10.2022. photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT… »
Đoković progovorio o Australijan openu i potvrdio učešće na 2 turnira! Novak otkrio plan, pa pričao o knjigama!

Đoković progovorio o Australijan openu i potvrdio učešće na 2 turnira! Novak otkrio plan, pa pričao o knjigama!

Mondo 25.10.2022
Novak Đoković je na "Sajmu knjiga" pričao o učešću na prvom grend slemu naredne sezon. Novak Đoković je na "Sajmu knjiga" pričao o učešću na prvom grend slemu naredne sezon. Novak Đoković hoće da igra na Australijan openu 2023. godine… »
Đoković: Nadam se da ću igrati u Australiji

Đoković: Nadam se da ću igrati u Australiji

Dnevnik 25.10.2022
BEOGRAD: Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da se nada da će igrati dogodine na Australijan openu i potvrdio da će do kraja sezone nastupiti na mastersu u Parizu i na završnom mastersu u Torinu. "Trenutno to nije mojim rukama, ali… »
Novak Đoković na štandu "novosti": Na Sajmu knjiga, najbolji teniser sveta s posebnim razlogom došao na štand naše…

Novak Đoković na štandu "novosti": Na Sajmu knjiga, najbolji teniser sveta s posebnim razlogom došao na štand naše…

Večernje novosti 25.10.2022
NOVAK Đoković je došao na beogradski Sajam knjiga 2022, a tom prilikom se posebno zadržao na štandu "Novosti". FOTO: Milena Anđela I to iz važnog razloga. Novak Đoković je tom prilikom potpisao knjigu koju je o njemu napisao dopisnik "Večernjih… »
Đoković: Australija je uticala na moju psihu; sada gledam kako se ko ponašao prema meni

Đoković: Australija je uticala na moju psihu; sada gledam kako se ko ponašao prema meni

Danas 25.10.2022
Novak Đoković se trenutno priprema za masters u Parizu i Završni masters, koji će potom uslediti u Torinu. Nameren je da trijumfalno završi sezonu i onda pokuša psihički da se spremi za novu etapu pokušaja da se takmiči na Australijan openu… »

Vesti dana »