Povezane vesti

Šok priznanje Miljane i Zole

Šok priznanje Miljane i Zole

Vesti online 25.10.2022
Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola ušli su isto veče u rijaliti program “Zadruga”, a sada su rešili da porazgovaraju o zajedničkoj prošlosti. Naime, oni su se prisetili perioda kada je Miljanin dečko Nenad Macanović Bebica bio sa njom u Beloj… »
"Gadi mi se ova ludača što ponižava bebicu" Gledateljka rijalitija nikad brutalnije osula po Miljani i Zoli, Marija Kulić…

"Gadi mi se ova ludača što ponižava bebicu" Gledateljka rijalitija nikad brutalnije osula po Miljani i Zoli, Marija Kulić…

Kurir 25.10.2022
Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola izgladili su odnose i pritom postali ponovo prisni. Mnogi sumnjaju da će se između Miljane i Zole ponovo roditi ljubavni odnos. Situaciju pomno prati i Miljani majka Marija, koja se složila sa komentarem verne… »
"Ljut sam na Zolu! Poremetio ga skrndelj" Čolić prolio suze zbog Miljane, a Filip Car besan! Progovorio i o Mariji Kulić i…

"Ljut sam na Zolu! Poremetio ga skrndelj" Čolić prolio suze zbog Miljane, a Filip Car besan! Progovorio i o Mariji Kulić i…

Kurir 25.10.2022
Lazara Čolića Zolu stiglo je kajanje zbog svih problema koje je imao sa Miljanom Kulić, zbog čega je rano jutros plakao, a tim povodom oglasio se njegov prijatelj, bivši učesnik "Zadruge" Filip Car. On je u razgovoru priznao da je Zola uoči ulaska… »
"Plače kao dejan, da bi pobedio": Marija Kulić kipti od besa zbog Miljane i Zole: "Lažovčina"

"Plače kao dejan, da bi pobedio": Marija Kulić kipti od besa zbog Miljane i Zole: "Lažovčina"

Blic 25.10.2022
Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola su imali buran odnos koji je kulminirao njihovim ulaskom u šestu sezonu "Zadruge", ali su se odnosi između nekadašnjeg ljubavnog para, nakon što su odabrani za potrčke, znatno popravili. Glavna tema za Crnim stolom… »

Vesti dana »