Povezane vesti

Klasa je večna: Vavrinka pobedio trećeg na svetu!

Klasa je večna: Vavrinka pobedio trećeg na svetu!

Sport klub 25.10.2022
Trostruki grend slem šampion Stan Vavrinka napravio je veliko iznenađenje u meču prvog kola ATP turnira u Bazelu – 37-godišnji Švajcarac, trenutno 194. igrač sveta, pobedio je Norvežanina Kaspera Ruda sa 2-0. ATP turnir u Bazelu pratite u… »
Rus propustio priliku karijere!

Rus propustio priliku karijere!

Vesti online 25.10.2022
Roman Safijulin, ruski teniser, propustio je priliku da zabeleži veliku pobedu nad Endijem Marijem na turniru u Bazelu, prvi set je rešio u svoju korist, ali je naredna dva izgubio i doživeo je poraz. Safijulin je do glavnog žreba stigao kroz… »
Sjajan preokret Marija, da li će ga sačekati Đere?

Sjajan preokret Marija, da li će ga sačekati Đere?

N1 Info 25.10.2022
Nekadašnji najbolji teniser sveta Endi Mari plasirao se u drugo kolo ATP turnira u Bazelu – Škot je rezultatom 2-1 posle preokreta pobedio Rusa Romana Safiulina, kvalifikanta koji je trenutno 93. na ATP listi. ATP turnir u Bazelu pratite u direktnim… »
Sjajan preokret Marija, da li će ga sačekati Đere?

Sjajan preokret Marija, da li će ga sačekati Đere?

Sport klub 25.10.2022
Nekadašnji najbolji teniser sveta Endi Mari plasirao se u drugo kolo ATP turnira u Bazelu – Škot je rezultatom 2-1 posle preokreta pobedio Rusa Romana Safiulina, kvalifikanta koji je trenutno 93. na ATP listi. ATP turnir u Bazelu pratite u direktnim… »
Brejdi: Nikada u životu nisam odustao, neću još u penziju

Brejdi: Nikada u životu nisam odustao, neću još u penziju

Sport klub 25.10.2022
Kvoterbek Tampa Beja Tom Brejdi izjavio je da ne planira da završi igračku karijeru tokom aktuelne sezone, uprkos velikim problemima sa kojima se Bakanirsi susreću. NFL pratite ekskluzivno na kanalima Sport Kluba, SBB mreži i EON platformi. Tampa Bej… »
Skariolov spasilac? Šengelija se vraća na parket

Skariolov spasilac? Šengelija se vraća na parket

Sport klub 25.10.2022
Gruzijski krilni centar Tornike Šengelija biće u sastavu Virtusa iz Bolonje na utakmici petog kola Evrolige, koju će “Crno V” igrati u Madridu protiv Reala u četvrtak. Evroligu pratite u direktnim prenosima ekskluzivno na kanalima Sport kluba, SBB… »
Alkaras: Grešio sam, podloga u Bazelu je sporija nego inače

Alkaras: Grešio sam, podloga u Bazelu je sporija nego inače

Sport klub 25.10.2022
Prvi teniser sveta Karlos Alkaras smatra da ga je veliki broj grešaka skupo koštao u pobedi nad Džekom Drejperom u drugom kolu ATP 500 turnira u Bazelu. Čitavu akciju iz Bazela pratite u direktnim prenosima ekskluzivno na kanalima Sport kluba, SBB… »
Lesor za SK: Željko sjajan čovek, bolji sam nego u Zvezdi

Lesor za SK: Željko sjajan čovek, bolji sam nego u Zvezdi

Sport klub 25.10.2022
Centar Partizana Matijas Lesor posle četiri kola Evrolige najbolji je ofanzivni skakač elitnog takmičenja i uz Zeka Ledeja sigurno najbolji pojedinac crno-belih na startu sezone. U razgovoru za Sport klub košarkaš sa Martinika razgovarao je o brojnim… »

Vesti dana »