Povezane vesti

Priština skratila planiranu dvodnevnu posetu Petra Petkovića KiM na jedan dan

Priština skratila planiranu dvodnevnu posetu Petra Petkovića KiM na jedan dan

RTS 26.10.2022
Direktoru Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petru Petkoviću koji je u Kosovskom Pomoravlju, Priština je skratila ranije dogovorenu dvodnevnu posetu, zbog čega će morati dan ranije da napusti Kosovo i Metohiju i otkaže ranije najavljeni program posete… »
Rakić i gradonačelnici sa severa s komandantom KFOR-a; Prati se situacija na severu KiM

Rakić i gradonačelnici sa severa s komandantom KFOR-a; Prati se situacija na severu KiM

RTV 26.10.2022
ZVEČAN, PRIŠTINA - Očuvanje stabilne bezbednosne situacije, nakon neuspelog pokušaja Prištine kada je reč o preregistraciji automobila sa srpskih na RKS tablice i isteka ovog roka 31. oktobra jedna je od najvažnijih tema o kojoj su danas… »
Petkoviću odobrena poseta Kosovu, ali zabranjeno 80 odsto planiranih aktivnosti

Petkoviću odobrena poseta Kosovu, ali zabranjeno 80 odsto planiranih aktivnosti

Novi magazin 26.10.2022
Direktor Kancelarije Vlade Srbije za Kosovo i Metohiju Petar Petković saopštio je danas da mu je Priština prvobitno u potpunosti odobrila dvodnevnu posetu Kosovu, ali da mu je naknadno zabranjeno gotovo 80 odsto planiranih aktivnosti. "Negde oko… »
Petković prekinuo posetu Kosovu: Zabranjeno mi je 80 odsto planiranog programa, neka se dogovore u Prištini

Petković prekinuo posetu Kosovu: Zabranjeno mi je 80 odsto planiranog programa, neka se dogovore u Prištini

Euronews 26.10.2022
Direktor kancelarije za KiM Petar Petković, koji se trenutno nalazi u selu Pasjane, u Kosovskom Pomoravlju, izjavio je da prekida posetu Kosovu. Njemu je, kako je sam rekao novinarima, zabranjeno 80 odsto planiranog programa, iako mu je poseta u… »
Kfor i Euleks u pripravnosti: Prate situaciju na severu Kosova, 5 dana do kraja roka Prištine za preregistraciju vozila

Kfor i Euleks u pripravnosti: Prate situaciju na severu Kosova, 5 dana do kraja roka Prištine za preregistraciju vozila

Euronews 26.10.2022
Kfor je saopštio danas da se prisustvo te misije nastavlja na severu Kosova i Metohije i da do sada nema nijedne činjenice koja bi mogla da izazove zabrinutost. Kfor je naveo da je neophodno izbegavati jednostrane akcije i inicijative koje bi mogle da… »
Petkoviću odobrena poseta Kosovu, ali zabranjeno 80 odsto planiranih aktivnosti

Petkoviću odobrena poseta Kosovu, ali zabranjeno 80 odsto planiranih aktivnosti

Insajder 26.10.2022
Direktor Kancelarije Vlade Srbije za Kosovo i Metohiju Petar Petković saopštio je danas da mu je Priština prvobitno u potpunosti odobrila dvodnevnu posetu Kosovu, ali da mu je naknadno zabranjeno gotovo 80 odsto planiranih aktivnosti. "Negde oko… »
Petković: Kurti brani da prisustvujem verskim obredima na KiM; Vučić će se u najhitnijem roku odazvati pozivu SL

Petković: Kurti brani da prisustvujem verskim obredima na KiM; Vučić će se u najhitnijem roku odazvati pozivu SL

RTV 26.10.2022
PASJANE - Direktoru kancelarije za KiM Petru Petković , koji boravi u poseti selu Pasjanu povodom obeležavanja seoske slave Svete Bosiljke, danas je onemogućeno da poseti sva mesta koja je planirao i zbog toga završava posetu Kosovu i Metohiji. "Meni… »
Petar Petković ipak na Kosovu: Zabranjen mi je nastavak posete

Petar Petković ipak na Kosovu: Zabranjen mi je nastavak posete

Danas 26.10.2022
Država Srbija nastaviće da ulaže u sve srpske sredine na Kosovo i Meohiju, posebno Kosovsko Pomoravlje, poručio je danas u Pasjanu direktor Kancelarije Vlade Srbije za Kosovo i Metohiju Petar Petković, koji je rekao da mu je stigla zabrana za… »
"Kurti zabranjuje i prisustvo verskim obredima": Petković prekida posetu Kosovu i Metohiji

"Kurti zabranjuje i prisustvo verskim obredima": Petković prekida posetu Kosovu i Metohiji

Blic 26.10.2022
Direktor kancelarije za KiM Petar Petković izjavio je u Pasjanu da prekida posetu Kosovu zbog zabrane Prištine za 80 odsto planiranog programa. On je novinarima u Pasjanu rekao da mu je poseta u potpunosti odobrena u sredu u 16 sati, dok mu je oko… »
Petar Petković danas i sutra na Kosovu i Metohiji

Petar Petković danas i sutra na Kosovu i Metohiji

Blic 26.10.2022
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković boraviće danas i sutra na Kosovu i Metohiji. Predviđeno je da Petković danas u Pasjanu u crkvi Preobraženja Gospodnjeg prisustvuje liturgiji povodom praznika Prvomučenice Sv. Bosiljke, koju… »

Vesti dana »