Povezane vesti

I na Istok i na Zapad… Ambasadori Rusije i SAD zadovoljni Vladom

I na Istok i na Zapad… Ambasadori Rusije i SAD zadovoljni Vladom

N1 Info 26.10.2022
Dok se mesecima čekalo na formiranje nove Vlade, dilema da li je Srbija na Istoku ili Zapadu i dalje je bez odgovora. Tajnu ne otkriva ni ekspoze, a ni, kažu stručnjaci, sastav Vlade. Dva ambasadora - ruski i američki diplomatski izražavaju… »
I na Istok i na Zapad… Ambasadori Rusije i SAD zadovoljni Vladom

I na Istok i na Zapad… Ambasadori Rusije i SAD zadovoljni Vladom

N1 Info 26.10.2022
Dok se mesecima čekalo na formiranje nove Vlade, dilema da li je Srbija na Istoku ili Zapadu i dalje je bez odgovora. Tajnu ne otkriva ni ekspoze, a ni, kažu stručnjaci, sastav Vlade. Dva ambasadora - ruski i američki diplomatski izražavaju… »
Hil: Savezništva Srbije i SAD iz istorije ostaju i danas

Hil: Savezništva Srbije i SAD iz istorije ostaju i danas

RTV 26.10.2022
BEOGRAD - Savezništva koja su SAD i Srbija imale za vreme svetskih ratova ostaju i danas, a na osnovu njih dve zemlje treba da rade i sarađuju u izgradnji boljeg sveta, poručio je danas ambasador SAD Kristofer Hil nakon izvođenja predstave "Vilson i… »
Hil: Srbija i SAD imaju zajedničke interese

Hil: Srbija i SAD imaju zajedničke interese

Vesti online 26.10.2022
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil kazao je da Srbija i SAD imaju mnogo zajedničkih interesa i da mu je drago što je sada nova Vlada Srbije tu kao naš sagovornik. Na pitanje novinara da prokomentariše formiranje nove vlade i izbor za novog ministra… »
Hil na manifestaciji "Dani slobode": Savezništva Srbije i SAD iz istorije ostaju i danas

Hil na manifestaciji "Dani slobode": Savezništva Srbije i SAD iz istorije ostaju i danas

Euronews 26.10.2022
Savezništva koja su SAD i Srbija imale za vreme svetskih ratova ostaju i danas, a na osnovu njih dve zemlje treba da rade i sarađuju u izgradnji boljeg sveta, poručio je ambasador SAD Kristofer Hil nakon izvođenja predstave "Vilson i Pupin -… »
Hil: Raduje me što Srbija ima novog ministra spoljnih poslova

Hil: Raduje me što Srbija ima novog ministra spoljnih poslova

N1 Info 26.10.2022
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je u Beogradu da mu je drago što je formirana nova vlada Srbije, jer postoji mnogo pitanja na kojima dve države treba da rade zajedno, kako spoljnopolitičkih tako i u oblastima energetike u kojima imaju puno… »
Hil obradovan izborom novog ministra spoljnih poslova Srbije, puno tema za razgovor

Hil obradovan izborom novog ministra spoljnih poslova Srbije, puno tema za razgovor

Beta video 26.10.2022
BEOGRAD - Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas u Beogradu da mu je drago što je formirana nova vlada Srbije jer postoji mnogo pitanja na kojima dve države treba da rade zajedno, kako spoljnopolitičkih tako i u oblastima energetike u… »
Ambasador Hil: Raduje me što Srbija ima novog ministra spoljnih poslova jer postoji mnogo tema o kojima treba da razgovaramo

Ambasador Hil: Raduje me što Srbija ima novog ministra spoljnih poslova jer postoji mnogo tema o kojima treba da razgovaramo

Kurir 26.10.2022
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas u Beogradu da mu je drago što je formirana nova vlada Srbije jer postoji mnogo pitanja na kojima dve države treba da rade zajedno, kako spoljnopolitičkih tako i u oblastima energetike u kojima imaju… »
Hil: Drago mi je što je formirana nova vlada, posebno što imamo novog ministra spoljnih poslova

Hil: Drago mi je što je formirana nova vlada, posebno što imamo novog ministra spoljnih poslova

Euronews 26.10.2022
Srbija i SAD imaju mnogo zajedničkih interesa i drago mi je što je sada nova Vlada Srbije tu kao naš sagovornik, izjavio je danas ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil. Na pitanje novinara da prokomentariše formiranje nove vlade i izbor za novog… »

Vesti dana »