Povezane vesti
Od početka godine stradalo 97 pešaka
Politika 26.10.2022
Od početka godine u saobraćajnim nezgodama u Srbiji poginulo je 97 pešaka, a u prethodna tri dana jedna osoba je stradala, a dvoje dece je povređeno dok su prelazili ulicu na obeleženom pešačkom prelazu. MUP je apelovalo na vozače da, kada se… »
Učestale nezgode na pešačkim prelazima, MUP apeluje i na vozače i na pešake
N1 Info 26.10.2022
Prethodnih dana dogodio se veći broj teških saobraćajnih nezgoda u kojima su stradali pešaci prilikom prelaska kolovoza na obeleženom pešačkom prelazu. Jedan pešak je poginuo, a više njih, među kojima je i dvoje dece, je povređeno, saopštilo je… »
Apel MUP-a: Vozači da uspore i propuste pešake na pešačkom prelazu
Dnevnik 26.10.2022
BEOGRAD: Ministarstvo unutrašnjih poslova je zbog povećanog broja saobraćajnih nezgoda u kojima su stradali pešaci uputilo apel vozačima da kada se približavaju obeleženom pešačkom prelazu upravljaju vozilom sa naročitom opreznošću. Naime, MUP će u… »
Vesti dana »

Konstitutivna sednica Skupštine grada Zaječara, usvojen dnevni red posle koškanja i intervencije policije
RTS pre 8 minutajoš 30 povezanih

BIRN: Srbija u Izrael izvezla više municije za prvih šest meseci 2025. nego tokom cele rekordne prošle godine
Nova pre 6 satijoš 8 povezanih

Šapić: Saobraćaj na Trgu republike, Terazijama i Vasinoj ulici biće pušten do 1. septembra
Nova ekonomija pre 1 satjoš 23 povezane

Pljuskovi sa grmljavinom popodne očekuju ove delove Srbije: Na udaru će biti tri okruga
Telegraf pre 2 satajoš 27 povezanih

Zelenski: Sankcije protiv Rusije mogu biti efikasne ako budu dovoljno snažne
NIN pre 3 satajoš 21 povezana