Povezane vesti
Sebastijan Ale jači od tumora, vratio se treninzima posle tri meseca
Sportske.net 26.10.2022
Napadač Borusije iz Dortmunda Sebastijan Ale (28) vratio se treninzima posle tri meseca pauze nakon što mu je dijagnostifikovan rak testisa. To se dogodilo svega nekoliko nedelja po dolasku u Borusiju i to tokom priprema u Švajcarskoj, da bi nakon toga… »
Fudbaler pobedio tumor i vratio se na teren! Opet će igrati - pogledajte kako sada izgleda čuveni napadač!
Mondo 26.10.2022
Sjajna vest iz Borusije Dortmund - Sebastijan Ale je zdrav. Sjajna vest iz Borusije Dortmund - Sebastijan Ale je zdrav Napadač Borusije Dortmund Sebastijan Ale (28) vratio se na treninge nakon što je pobedio tumor testisa! On je dva meseca posle… »
Velika vest - Vraća se Sebastijan Ale!
Sportske.net 26.10.2022
Francuski napadač Sebastijan Ale vratiće se treninzima po prvi put nakon što mu je dijagnostifikovan tumor testisa. Iako je još daleko od toga da zaigra, napadač Borusije Dortmund postepeno uvodi trening režim i to u Amsterdamu gde radi sa bivšim klubom… »
Vesti dana »
TOK: Pokrenuta istraga protiv grupe osumnjičene za trgovinu drogom, oružjem i eksplozivom
Insajder pre 2 satajoš 36 povezanih
Smrt je bol, smrt nije sredstvo: Stravični ishodi posle operacije krajnika u Čačku ljudima su izazvali ogromnu tugu
Mondo pre 20 minutajoš 60 povezanih
Proizvođači povrća se pridružili mlekarima i poljoprivrednicima koji blokiraju Ibarsku magistralu
Nedeljnik pre 2 satajoš 44 povezane




