Povezane vesti

Izglasana nova Vlada

Izglasana nova Vlada

Sandžak haber 26.10.2022
Politika Vesti Izglasana nova Vlada 26/10/202227 Views Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić i ministri položili su zakletvu u Skupštini Srbije, a time je počeo i zvanicno da im tece mandat. Sednici je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vucic… »
Vučević: Zakleo sam se da ću časno i požrtvovano voditi Srbiju u bolju budućnost s mesta potpredsednika Vlade i ministra…

Vučević: Zakleo sam se da ću časno i požrtvovano voditi Srbiju u bolju budućnost s mesta potpredsednika Vlade i ministra…

Kurir 26.10.2022
S rukom na srcu, u prisustvu predsednika Aleksandra Vučića, zakleo sam se da ću časno i požrtvovano voditi Srbiju u bolju budućnost s mesta potpredsednika Vlade i ministra odbrane, rekao je Miloš Vučević, ministar odbrane i potpredsednik Vlade… »
Ministri nove Vlade položili zakletvu

Ministri nove Vlade položili zakletvu

RTK 26.10.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić i ministri položili su zakletvu u Skupštini Srbije, a time je počeo i zvanično da im teče mandat. Na sednici na kojoj su novi članovi Vlade položili zakletvu intonirana je himna „Bože pravde“, a sednici je… »
Ko je sve u Nemanjinoj 11

Ko je sve u Nemanjinoj 11

Sputnik 26.10.2022
Nakon što je položila zakletvu pred poslanicima, sa članovima svog kabineta, Ana Brnabić je započela svoj treći mandatar na čelu Vlade Srbije, koja će imati 25 resora i tri ministra bez portfelja. Ko su ministri koji će zauzeti funkcije u… »

Vesti dana »