Povezane vesti

(Video) "upiškio sam se čuvajući štafetu": Ognjen Amidžić o detaljima iz detinjstva: "Prvi put sam imao simpatiju u…

(Video) "upiškio sam se čuvajući štafetu": Ognjen Amidžić o detaljima iz detinjstva: "Prvi put sam imao simpatiju u…

Blic 26.10.2022
Voditelj Ognjen Amidžić gost je emisije "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koju možete pratiti na Blic televiziji na MTS kanalu 115. U emisji koju možete pratiti sredom od 22 h na programu Blic TV ispričao je i sve o svojoj prvoj simpatiji… »
(Video) "meni su prvom saopštili da mi je otac poginuo": Ognjen Amidžić o najbolnijem trenutku u životu: "i dan danas se ne…

(Video) "meni su prvom saopštili da mi je otac poginuo": Ognjen Amidžić o najbolnijem trenutku u životu: "i dan danas se ne…

Blic 26.10.2022
Voditelj Ognjen Amidžić gostujući u emsiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić dejanović" koja se emituje sredom u 22h na Blic televiziji, ispričao je detalje vezane za svog oca koji je tragično nastradao dok je izveštavao sa ratišta. Kao što je… »
(Video) "sve se to još uvek slaže": Ognjen Amidžić prvi put od razvoda: "Imao sam razne faze, prilagođavam se"

(Video) "sve se to još uvek slaže": Ognjen Amidžić prvi put od razvoda: "Imao sam razne faze, prilagođavam se"

Blic 26.10.2022
Voditelj Ognjen Amidžić pre samo nekoliko meseci okončao je i drugi brak u kom je bio sa manekenkom Danijelom Dimitrovskom. O razlozima rastanka nisu želeli da pričaju za medije, a sada je Ognjen prvi put progovorio o razvodu i to u emisiji "Na… »

Vesti dana »