Povezane vesti
Energetičari: Izuzetno male šanse da će zimus u Srbiji biti restrikcija struje
Novi magazin 27.10.2022
Male su šanse da ove zime dođe do restrikcija struje u Srbiji, u slučaju najgoreg scenarija u Srbiji postoji mogućnost uvoza struje, a do problema bi moglo da dođe u slučaju nestašica struje u celoj Evropi, zaključci su tribine "Da li će biti dovoljno… »
Energetičari: Izuzetno male šanse za restrikcije struje u Srbiji tokom zime
Biznis.rs 27.10.2022
izuzetno hladne tri sedmice mogu da poremete prognoze. Male su šanse da ove zime dođe do restrikcija struje u Srbiji, u slučaju najgoreg scenarija postoji mogućnost uvoza struje, a do problema bi moglo da dođe u slučaju nestašica struje u celoj Evropi… »
Energetičari: Izuzetno male šanse da će na zim u Srbiji biti restrikcija struje
Insajder 27.10.2022
Male su šanse da ove zime dođe do restrikcija struje u Srbiji. U slučaju najgoreg scenarija u Srbiji postoji mogućnost uvoza struje, a do problema bi moglo da dođe u slučaju nestašica struje u celoj Evropi, zaključci su tribine "Da li će biti dovoljno… »
Predsednik Saveza energetičara Srbije: Male su šanse da ove zime dođe do restrikcija struje u Srbiji
Danas 26.10.2022
Male su šanse da ove zime dođe do restrikcija struje u Srbiji, složili su se danas učesnici tribine „Da li će biti dovoljno struje tokom zime“, i ukazali da i u slučaju „najgoreg scenarija“ u našoj zemlji postoji mogućnost uvoza struje ali, ali su… »
Vesti dana »

Nestabilno vreme u Srbiji sa osveženjem i najavom ponovnog toplog talasa
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 27 povezanih

Automobilom u Ečkoj naleteo na biciklistkinje – jedna poginula, druga teško povređena
RTS pre 31 minutajoš 19 povezanih

Zelenski: Rusko odbijanje pregovara o prekidu vatre komplikuje situaciju
NIN pre 31 minutajoš 47 povezanih

Batrovci gužva: Putnici čekaju sat vremena na granici, AMSS upozorava na pojačan saobraćaj
Ozon pre 2 satajoš 10 povezanih