Povezane vesti

Nasilje u porodici i nad decom: Kako rade Centri za socijalni rad? Ko je kriv kad deca ispaštaju?

Nasilje u porodici i nad decom: Kako rade Centri za socijalni rad? Ko je kriv kad deca ispaštaju?

Mondo 27.10.2022
Užasavajući snimak pojavio se juče na društvenim mrežama - majka je šamarala svoju ćerku od tri i po godine, a zatim je gurnula i bacila na pod! Užasavajući snimak pojavio se juče na društvenim mrežama - majka je šamarala svoju ćerku od tri… »
Srbija i nasilje: Kako prijaviti zlostavljanje dece

Srbija i nasilje: Kako prijaviti zlostavljanje dece

Danas 27.10.2022
Devojčica sa snimka na kom se vidi kako je žena šamara dok joj drži ruke da ne bi mogla da se brani, a zatim baca o pod, izmeštena je iz porodice, a njena majka je uhapšena, saopštilo je Više javno tužilaštvo u Beogradu. Lekari su pregledali… »
"Imala je puno partnera, ja znam za 72": U skandal oko snimka u kome majka bije svoju ćerkicu, umešala se i baba, i ceo…

"Imala je puno partnera, ja znam za 72": U skandal oko snimka u kome majka bije svoju ćerkicu, umešala se i baba, i ceo…

Blic 27.10.2022
Lidija Đilas, majka Slavice Đilas iz Grocke, koja je pretukla svoju troipogodišnju ćerkicu, a taj video se proširio društvenim mrežama i uznemirio građane Srbije, iznela je niz optužbi na račun svoje ćerke. Pre toga, Slavica je izjavila da joj… »
Ko je Zoran zbog kojeg majka brutalno tuče ćerkicu: U pozadini celog slučaja koji je uznemirio Srbiju krije se bizarna…

Ko je Zoran zbog kojeg majka brutalno tuče ćerkicu: U pozadini celog slučaja koji je uznemirio Srbiju krije se bizarna…

Blic 27.10.2022
Građane Srbije uznemiro je snimak majke koja krvnički udara po glavi i psihički zlostavlja svoju troipogodišnju ćerkicu, a naročito su u šoku građani Grocke, gde ova porodica i živi. Dok bije devojčicu, koja više nema snage ni da plače, majka… »
Majka koja je brutalno tukla ćerku došla ispred kuće: Policija traga za njom, ona došla pred novinare i iznela jezivu…

Majka koja je brutalno tukla ćerku došla ispred kuće: Policija traga za njom, ona došla pred novinare i iznela jezivu…

Blic 27.10.2022
Slavica Đilas žena koja je brutalno pretukla svoju maloletnu ćerku i čiji se snimak pojavio na društvenim mrežama, pojavila se ispred svoje kuće, iako policija traga za njom. Naime, kako saznajemo, ona je za medije rekla da nije kriva i da joj je… »
Ovo je žena koja krvnički tuče svoju ćerkicu: Na društvenim mrežama je naziva "maminom princezom", a u kući je brutalno…

Ovo je žena koja krvnički tuče svoju ćerkicu: Na društvenim mrežama je naziva "maminom princezom", a u kući je brutalno…

Blic 27.10.2022
"Milica mamina princeza, Mihajlo mamin princ, Mica meda majkino sve" stoji na jednom od Fejsbuk profila žene koja brutalno šamara i udara po glavi upravo "svoju princezu", troipgodišnju ćerkcicu. Sve to zabeleženo je na smimku koji je užasnuo… »
"Pretukla nam je ćerkicu, pa pobegla, a decu su nam odveli": Muž žene sa zastrašujućeg snimka ne zna gde se ona sakrila…

"Pretukla nam je ćerkicu, pa pobegla, a decu su nam odveli": Muž žene sa zastrašujućeg snimka ne zna gde se ona sakrila…

Blic 27.10.2022
- Da sam bio kod kuće to se ne bi ni desilo - reči su Prvoslava Pajića, oca dece i supruga Slavice Đilas, žene snimljene kako brutalno udara svoju malolenu ćerku od tri i po godine. Prema njegovim rečima, Centar za socijalni rad je u priustvu… »

Vesti dana »