Povezane vesti

Martinović: Do ponedeljka otvoren konkurs za Moju prvu platu, do sada se prijavilo 14.000 mladih

Martinović: Do ponedeljka otvoren konkurs za Moju prvu platu, do sada se prijavilo 14.000 mladih

Euronews 27.10.2022
Za program Moja prva plata do sada se prijavilo više od 14.000 nezaposlenih mladih ljudi, izjavio je danas Tanjugu direktor Nacionalne službe za zapošljavanje Zoran Martinović i naveo da oni koji se još nisu prijavili, a žele to da urade i… »
Moja prva plata – još četiri dana za prijavu mladih na gotovo 27.000 radnih mesta

Moja prva plata – još četiri dana za prijavu mladih na gotovo 27.000 radnih mesta

RTS 27.10.2022
Ostala su još četiri dana da se mladi sa srednjoškolskim i fakultetskim diplomama prijave za program "Moja prva plata". Država je obezbedila sredstva za isplatu zarada za 10.000 mladih koji će na taj način prvi put potpisati ugovor o radu, dok su… »
Martinović: Za Moju prvu platu prijavilo se 14.000 mladih

Martinović: Za Moju prvu platu prijavilo se 14.000 mladih

Dnevnik 27.10.2022
BEOGRAD: Za program Moja prva plata do sada se prijavilo više od 14.000 nezaposlenih mladih ljudi, izjavio je Tanjugu direktor Nacionalne službe za zapošljavanje Zoran Martinović i naveo da oni mladi koji se još nisu prijavili, a žele to da urade i… »

Vesti dana »