Povezane vesti

Simeone: Ostajem u Atletiku dok ne osvojimo Ligu šampiona

Simeone: Ostajem u Atletiku dok ne osvojimo Ligu šampiona

Politika 27.10.2022
Trener fudbalera Atletiko Madrida Dijego Simeone izjavio je da ne namerava da podnese ostavku, nakon što je njegov tim nakon meča sa Bajer Leverkuzenom ostao bez šanse za plasman u osminu finala Lige šampiona. Atletiko je u petom kolu svoje grupe… »
Vrela argentinska krv ne odustaje tako lako: Čolo Simeone poručuje – „Dok ne uzmemo LŠ ne dam ostavku!“

Vrela argentinska krv ne odustaje tako lako: Čolo Simeone poručuje – „Dok ne uzmemo LŠ ne dam ostavku!“

Hot sport 27.10.2022
Pitaju se nešto i vlasnici, valjda… Atletiko je sinoć u bizarnoj završnici, remizirao sa Bajer Leverkuzenom i tako sebe eliminisao iz borbe za nokaut fazu Lige šampiona. Jorgandžijama u poslednjem kolu ostaje borba za mesto u Ligi Evrope. Nakon… »
Džeko: Ne znam hoću li ostati u Interu

Džeko: Ne znam hoću li ostati u Interu

Politika 27.10.2022
MILANO - Fudbaler Intera i reprezentativac BiH Edin Džeko, izjavio je da ne zna hoće li i naredne sezone ostati u milanskom klubu, prenose italijanski mediji. "Činim sve što mogu da pomognem timu, to je moja dužnost. Nekada ide dobro, nekad ide… »
Ko je prošao u osminu finala Lige šampiona, ko ispao, a ko i dalje može u nokaut fazu

Ko je prošao u osminu finala Lige šampiona, ko ispao, a ko i dalje može u nokaut fazu

Politika 27.10.2022
Uoči poslednjeg kola grupne faze Lige šampiona 12 klubova je izborilo plasman u osminu finala, dok su tri ekipe ostale bez ikakvih izgleda za nastavak evropskih takmičenja. Bajern, Čelsi i Mančester siti su osigurali i prvo mesto u grupi, a prolaz u… »
Predsednik Barselone ne tuguje: Čudo se nije dogodilo, moramo da rastemo svaki dan

Predsednik Barselone ne tuguje: Čudo se nije dogodilo, moramo da rastemo svaki dan

Euronews 27.10.2022
Predsednik Fudbalskog kluba Barselona Ðoan Laporta, zahvalio je navijačima katalonskog kluba na podršci tokom i posle meča sa Bajernom u Ligi šampiona, prenose španski mediji. Barselona je sinoć na svom terenu poražena od Bajerna sa 3:0 u meču… »
Džeko: Ne znam da li ću ostati u Interu

Džeko: Ne znam da li ću ostati u Interu

Politika 27.10.2022
MILANO – Napadač Intera Edin Džeko izjavio je večeras da ne zna hoće li i naredne sezone ostati u tom klubu. Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine postigao je dva gola za Inter u trijumfu nad Plzenjom (4:0) u petom kolu Lige šampiona, kojim… »
Penali Portova sudbina, Diogo Košta njihov Brando Gagić!

Penali Portova sudbina, Diogo Košta njihov Brando Gagić!

Sportske.net 27.10.2022
Fudbaleri Porta sinoć su obezbedili plasman u osminu finala Lige šampiona. "Zmajevi" su slavili u Brižu protiv Klub Briža sa 4:0, da bi dva sata kasnije Atletiko Madrid remizirao kod kuće sa Bajer Leverkuzenom 2:2 i tako poslao prvaka Portugalije u… »
A od gazde…: Kinez na čelu Intera bogato nagradio uspeh u Ligi šampiona

A od gazde…: Kinez na čelu Intera bogato nagradio uspeh u Ligi šampiona

Danas 27.10.2022
Žang Kangjang duplirao premije za plasman u nokaut rundu najjačeg klupskog UEFA takmičenja. „Gaženjem“ slabašnje Viktorije Plzenj (4:0), Inter je pred svojim navijačima definitivno potvrdio prolazak grupne faze LŠ, za šta ih je većinski… »
"Potcenjeni" Inzagi uradio ono što Konte nikada nije i podsetio na Murinja!

"Potcenjeni" Inzagi uradio ono što Konte nikada nije i podsetio na Murinja!

Sportske.net 27.10.2022
Fudbaleri Inter sinoć su na svojoj "Meaci" savladali češkog prvaka Viktoriju Plzenj sa 4:0 i izborili plasman u osminu finala Lige šampiona. Ovaj rezultat posebno je obradovao trenera "neroazura" Simonea Inzagija koji je posle lošeg starta sezone bio… »
Džeko: Ne znam da li ostajem u Interu

Džeko: Ne znam da li ostajem u Interu

Sport klub 27.10.2022
Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Džeko postigao je dva gola za Inter u trijumfu nad Plzenjom (4:0) u petom kolu Lige šampiona, kojim je italijanski tim obezbedio plasman u osminu finala. Posle meča izjavio je da ne zna hoće li i… »

Vesti dana »