Povezane vesti

Francusko-nemački predlog za Kosovo: Ne zna se šta piše u njemu, niti kako je Srbija odgovorila (VIDEO)

Francusko-nemački predlog za Kosovo: Ne zna se šta piše u njemu, niti kako je Srbija odgovorila (VIDEO)

Insajder 27.10.2022
Šta sadrži francusko-nemački predlog sporazuma Beograda i Prištine, a šta je odgovor Srbije - nije još poznato široj javnosti ali ono što je jasno i to u naznakama, sudeći na osnovu ranijih izjava predstavnika dve strane, jeste da se predlogom ne… »
Vujo Ilić o Vučiću koji najavljuje da će ga Zapad proglasiti diktatorom: Zapad već dugo žmuri na jedno oko na…

Vujo Ilić o Vučiću koji najavljuje da će ga Zapad proglasiti diktatorom: Zapad već dugo žmuri na jedno oko na…

Danas 27.10.2022
Nije tačno da će Zapad naprasno Vučića proglasiti diktatorom zbog neposlušnosti. Zapad već dugo žmuri na jedno oko na autokratizaciju Srbije, kaže za Danas politikolog Vujo Ilić, komentarišući izjavu predsednika Srbije Aleksandar Vučića da… »
Vučić: Proglasiće me diktatorom i pokrenuće akcije protiv mene, ako ne budem poslušan VIDEO

Vučić: Proglasiće me diktatorom i pokrenuće akcije protiv mene, ako ne budem poslušan VIDEO

Nova 27.10.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će naredne nedelje otpočeti procedura za prijem Kosova u Savet Evrope. On je rekao da predstavnici međunarodne zajednice, pre svega Kvinte i EU, očekuju od njega da bude poslušan i da će u… »

Vesti dana »