Povezane vesti

Leskovački SNS proslavio slavu

Leskovački SNS proslavio slavu

Jug press 27.10.2022
LESKOVAC Članovi, aktivisti i simpatizeri Srpske napredne stranke u društvu prijatelja i koalicionih partnera sečenjem slavskog kolača obeležili su stranačka slavu svetu Petku. Sveštenik Vladan Ranđelović naglašava da je sveta Petka je velika… »
Gradski odbor Srpske napredne stranke u Vranju obeležio je svoju slavu, Sveta Petku

Gradski odbor Srpske napredne stranke u Vranju obeležio je svoju slavu, Sveta Petku

Jug press 27.10.2022
VRANJE Obeležavanje slave Srpske napredne stranke počelo je u Sabornom hramu Svete Trojice u Vranju svetom liturgijom i sečenjem slavskog kolača. Osim najužeg rukovodstva stranke na lokalu, među kojima je bio i lider vranjskih naprednjaka i narodni… »
SNS u Kragujevcu obeležila stranačku slavu

SNS u Kragujevcu obeležila stranačku slavu

Glas Šumadije 27.10.2022
Rezanjem slavskog kolača Gradski odbor Srpske napredne stranke u Kragujevcu obeležio je svoju slavu Svetu Petku. “I ove godine u duhu tradicije i pravoslavlјa u prostorijama Srpske napredne stranke Gradskog odbora u Kragujevcu, obeležena je… »
SNS Kragujevac: Nastavljamo sa realizacijom kapitalnih projekata

SNS Kragujevac: Nastavljamo sa realizacijom kapitalnih projekata

RTK 27.10.2022
Gradski odbor Srpske napredne stranke u Kragujevcu obeležio je danas svoju slavu – Svetu Petku. U prisustvu visokih funkcionera stranke, brojnih članova i gostiju, poručeno je da će se nastaviti sa radovima na poboljšanju infrastrukture u gradu i… »
Subotica: Gradski odbor Srpske napredne stranke proslavio Svetu Petku (foto)

Subotica: Gradski odbor Srpske napredne stranke proslavio Svetu Petku (foto)

Večernje novosti 27.10.2022
GRADSKI odbor Srpske napredne stranke Subotica, proslavio je stranačku krsnu slavu Svetu Petku, a ujedno je obeleženo i 14 godina postojanja stranke. Foto: Promo Pravoslavni vernici danas slave Svetu Petku, a ova svetiteljka je ujedno i slava Srpske… »
SNS obeležila stranačku slavu Svetu Petku (Foto) Foto Galerija

SNS obeležila stranačku slavu Svetu Petku (Foto) Foto Galerija

OK radio 27.10.2022
Ovogodišnji kum slave,Milan Ilić, obratio se u porti Crkve rečima: "Velika mi je čast što sam ja ove godine preuzeo ulogu odnosno domaćin slave i veoma sam srećan što mi je prošlogodišnja želja na istom ovo mestu davali izjave i preuzimao… »

Vesti dana »