Povezane vesti

Oglasio se i Mari - "Video sam kako osoba umire ispred mene"

Oglasio se i Mari - "Video sam kako osoba umire ispred mene"

Sportske.net 28.10.2022
Sinoć su tragične vesti odjeknule Italijom - Pablo Mari i još petoro ljudi su izbodeni u Milanu tokom šopinga. Osoba sa mentalnim poremećajem je bezumno napadala ljude, italijanski mediji pišu kako je Masimo Tarantino, bivši defanzivac Napolija… »
Emotivna ispovest izbodenog fudbalera: Video sam ženu kako umire, to sam mogao biti ja!

Emotivna ispovest izbodenog fudbalera: Video sam ženu kako umire, to sam mogao biti ja!

Hot sport 28.10.2022
Brzo su ga prevezli u bolnicu. U četvrtak uveče, u jednom trgovačkom centru blizu Milana, dogodio se ogroman incident. Naime, fudbaler Arsenala koji igra na pozajmici u Monci – Pablo Mari, izboden je tokom napada koji je izveo jedan državljanin… »
"Video sam ženu ispred mene kako umire": Šokantna ispovest izbodenog fudbalera Monce

"Video sam ženu ispred mene kako umire": Šokantna ispovest izbodenog fudbalera Monce

Večernje novosti 28.10.2022
Opasan incident koji je mogao da ima i daleko značajnije posledice dogodio se u četvrtak naveče u jednom trgovačkom centru u blizini Milana. Foto: EPA Fudbaler londonskog Arsenala na pozajmici u Monci Pablo Mari (29) izboden je tokom napada koji je… »
Mari: Imao sam sreće,gledao sam čoveka pored mene kako umire

Mari: Imao sam sreće,gledao sam čoveka pored mene kako umire

Sport klub 28.10.2022
Pablo Mari, 29-godišnji fudbaler Arsenala na pozajmici u italijanskom prvoligašu Monci juče je bio jedna od žrtava napada u tržnom centru u Asagu, blizu Milana. Španski štoper jedna je od četiri žrtve napada, a italijanski mediji prenose kako je… »
Mari: Imao sam sreće,gledao sam čoveka pored mene kako umire

Mari: Imao sam sreće,gledao sam čoveka pored mene kako umire

N1 Info 28.10.2022
Pablo Mari, 29-godišnji fudbaler Arsenala na pozajmici u italijanskom prvoligašu Monci juče je bio jedna od žrtava napada u tržnom centru u Asagu, blizu Milana. Španski štoper jedna je od četiri žrtve napada, a italijanski mediji prenose kako je… »
Jedna osoba stradala u napadu nožem u Italiji, povređen fudbaler Arsenala Pablo Mari

Jedna osoba stradala u napadu nožem u Italiji, povređen fudbaler Arsenala Pablo Mari

Danas 27.10.2022
Jedna osoba je nastradala, a šest osoba je povređeno, neke teže, u napadu nožem u supermarketu u blizini Milana, javlja BBC. Među njima je i španski fudbaler, bivši igrač Arsenala, Pablo Marí. Prema izveštajima italijanskih medija, Mari je bio… »
Italija i zločin: U napadu nožem kod Milana ubijena jedna osoba, ranjen i fudbaler Arsenala

Italija i zločin: U napadu nožem kod Milana ubijena jedna osoba, ranjen i fudbaler Arsenala

Danas 27.10.2022
Jedna osoba je ubijena, a četvoro je ranjeno, neki od njih ozbiljno, u napadu nožem u supermarketu blizu Milana na severu Italije, saopštili su zvaničnici. Zaposleni u supermarketu lanca Karfur preminuo je pošto je muškarac krenuo nožem da napada… »

Vesti dana »