Povezane vesti

Komšije marka i Marije Bulat progovorile o skandalu: Znaju je ceo život, živela tu od malena, a sve ih je šokirala jedna…

Komšije marka i Marije Bulat progovorile o skandalu: Znaju je ceo život, živela tu od malena, a sve ih je šokirala jedna…

Kurir 28.10.2022
Pevač Marko Bulat i njegova supruga, učesnica druge sezone rijaliti programa "Zadruga", Marija Bulat nedavno su se našli u epicentru skandala, kada je muzičar prijavio suprugu za fizičko nasilje policiji. On se nakon što je posle drame iselio iz… »
"Razvela sam taj brak, SAD mi je žao": Šok priznanje Suzane Mančić: "Desilo mi se šta nisam htela"

"Razvela sam taj brak, SAD mi je žao": Šok priznanje Suzane Mančić: "Desilo mi se šta nisam htela"

Blic 28.10.2022
Voditeljka Suzana Mančić (65) otkrila je detalje iz svog ljubavnog života za koje javnost do sada nije znala. Kako je priznala ona je krivac jer je jedan čovek, čije ime nije želela da otkriva, ostavio svoju suprugu zbog nje. - O svom životu sam… »
Govorila sam da neću oženjenog, a razvela sam taj brak! Suzana Mančić o svom životu: Desilo mi se sve što nisam htela!

Govorila sam da neću oženjenog, a razvela sam taj brak! Suzana Mančić o svom životu: Desilo mi se sve što nisam htela!

Mondo 28.10.2022
Suzana Mančić je ispunjena i srećna žena, i godinama je uz čoveka kojeg voli, a neke detalje iz svog života je prvi put ispričala. Suzana Mančić je ispunjena i srećna žena, i godinama je uz čoveka kojeg voli, a neke detalje iz svog života je… »
"Očarao me je oženjen i razveo se zbog mene" Suzana Mančić o nepoznatim detaljima iz života: Desilo mi se sve što nisam…

"Očarao me je oženjen i razveo se zbog mene" Suzana Mančić o nepoznatim detaljima iz života: Desilo mi se sve što nisam…

Kurir 28.10.2022
Suzana Mančić (65) pažnju medija privlačila i zbog detalja iz svog emotivnog života. Jedna od najlepših žena bivše Jugoslavije nikada nije mistifikovala svoj život i nije dozvoljavala da je zbog toga što je volela i bila voljena stavljaju u ram… »

Vesti dana »