Povezane vesti

"Bilo je strašno, krv je bila svuda": Povređeni muškarac u Nišu nije bio na trotinetu, evo šta se desilo...

"Bilo je strašno, krv je bila svuda": Povređeni muškarac u Nišu nije bio na trotinetu, evo šta se desilo...

Blic 28.10.2022
“Puklo je jako, mislila sam da su se sudarila dva automobila. Tek kada sam malo kasnije pogledala sa prozora videla sam čoveka kako leži na ulici i Hitnu pomoć. Bilo je strašno, tragovi krvi su svuda.“. Ovim rečima jedna Nišlijka koja živi u… »
UKC Niš: Povređeni vozač trotineta sa Kosova u stabilnom zdravstvenom stanju

UKC Niš: Povređeni vozač trotineta sa Kosova u stabilnom zdravstvenom stanju

Danas 28.10.2022
Vozač trotineta (51) sa Kosova i Metohije, koji je sinoć teško povređen u saobraćajnoj nesreći u Nišu, primljen je Univerzitetski klinički centar (UKC) u tom gradu, u kome se oporavlja od teških povreda. “ Pacijent je na prijemu bio svestan… »
Poznato stanje muškarca kojeg je pokosio automobil: Vozio trotinet u Nišu, pa završio sa teškim povredama

Poznato stanje muškarca kojeg je pokosio automobil: Vozio trotinet u Nišu, pa završio sa teškim povredama

Blic 28.10.2022
Muškarac (51) sa Kosova koji je povređen sinoć u Nišu kada ga je pokosio auto dok je vozio trotinet, trenutno je svestan, komunikativan i u stabilnom stanju, kažu u KC Niš. - Pacijent je na prijemu bio svestan, komunikativan, sa prelomom… »

Vesti dana »